Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam Budowniczego] Fajna mapa do zagospodarowania :) [screen]


DyRoXCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

//////////////////////// Reklama! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

//////////////////////// Reklama! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

//////////////////////// Reklama! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

//////////////////////// Reklama! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

//////////////////////// Reklama! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

//////////////////////// Reklama! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

//////////////////////// Reklama! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

//////////////////////// Reklama! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

//////////////////////// Reklama! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

//////////////////////// Reklama! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

 

 

Witam was wszystkich bardzo serdecznie mam oto mapę do zagospodarowania mianowicie spawn dosyć duży w stylu Starym średniowiecze zamki coś takiego jeżeli ktoś chciałby zbudować to dlamnie i dostać save tej mapy po skończonej budowie Bardzo chętnie dam save po budowie :)Osoby chętne zapraszam do kontaktu głosowego przez skypa : MantykoraPL <---- moja nazwa użytkownika skypa :))

 

 

SS mapy 

 

http://www.ifotos.pl/zobacz/Screenpng_enrqhrn.png

c50f297fe1f15.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...