Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Garrys mod - wszyscy mogą usuwać xd


PerKox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam problem. Gram sobie z kolegą na garrys mod 11 non steam.

Jednak jest pewien problem. Wszyscy mogą wszystko usuwać. W sensie ja zespawnuję jakiś element a kolega wciśnie Z to mi on znika. Co najgorsze jest to że wszyscy korzystają z tej samej klawiatury numerycznej. Np. ja stworzę coś co aktywuje się klawiszem 5 to i kolega może to aktywować xD

Jakiś pomysł jak temu zaradzić?

Opublikowano

Problem starej, pirackiej wersji. :P

Dzieje się tak, ponieważ gracze nonsteam mają przypisane to samo steamID. Co oznacza, że mają wspólną historię cofania i klawisze na klawiaturze numerycznej.

Poszperaj w necie jak zmienić sobie ID, albo poszukaj nowszej wersji.

Opublikowano

Nowsza wersja odpada bo koledze nie pójdzie xD

Rzeczywiście, mamy takie same id STEAM_ID_PENDING

Tylko jak to zmienić?

Opublikowano

Nie da sie chyba. Steam ma bardzo dobre zabezpieczenia.
Moja rada dla was to kupic gre na steamie (GMOD + CS:SOURCE), albo poczekac to przeceny na Steam ktora bedzie neidlugo, wtedy ten bundle bedzie kosztowal cos kolo €8 ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...