Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik Jak zacząć grę w Star Conflict


Phoenix_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Opiszę tutaj jak zacząć grę w Star Conflict.

 

Na początku kilka przydatnych linków:

Moje FAQ:

http://www.mpcforum.pl/topic/1199768-faq-star-conflict-opis-objasnienia-charakterystyka-gry/

Oficjalna strona gry:

https://star-conflict.com/en

Rejestracja:

https://star-conflict.com/en/registration

Pobieranie oficjalnego launchera:

http://yupmaster.gaijinent.com/launcher/current.php?id=StarConflictLauncher

Strona gry na Steam:

http://store.steampowered.com/app/212070/

Na początek - rejestracja. Elementarnie prosta, wpisujemy login (który będzie można potem zmienić, za darmo), hasło, email i kod. Klikamy "Play for Free" i możemy pobrać launcher.

 

Do użytkowników Steama - Gra automatycznie loguje się przy pomocy waszego konta na Steamie.

 

Po patchowaniu, klikamy "Graj", czekamy na uruchomienie się gry i logujemy się.

 

Konfiguracja, ustawienia, menu główne:

38g44xz7wc4f.png

 

1. Status serwerów

2. Miejsce na e-mail

3. Miejsce na hasło

4. Przycisk rejestracji

5. Przycisk odzyskiwania danych konta

6. Po zaznaczeniu tego, gra będzie zapamiętywać email i hasło przy uruchomieniu

7. Logowanie

8. Wersja gry

9. Opcje

10. Licencja gry

11. Autorzy

12. Strona gry

13. Support gry

14. Wyjście

 

Userzy steama będą widzieli tylko wielki, żółty button "Login" zamiast 2,3,4,5,6 i 7

 

Podczas pierwszego uruchomienia gry na Steamie, nie musimy tworzyć nowego konta (o co gra nas zapyta), tylko używamy konta Steam - niestety już steama nie posiadam, więc "za rączkę" nie pokieruję, jakby ktoś miał tą grę na Steamie i byłby chętny zrobienia screenów to byłbym wdzięczny).

 

Okno ustawień:

6engl5lo5u2f.png

 

1. Ustawienia grafiki

2. Ustawienia dźwięku

3. Ustawienia gry

4. Ustawienia HUD (interfejsu gracza w grze)

5. Ustawienia powiadomień

6. Ustawienia chatu głosowego

7. Ocultus Rift (in work)

8. Zastosuj

9. OK

10. Anuluj

 

Reszty okienek itp. nie będę już objaśniał, bo to łopatologia. Jak gracz nie jest idiotą to sobie poradzi.

 

Po zalogowaniu automatycznie zostanie uruchomiony tutorial. Polecam przejść go całego, bo możemy za niego dostać 100 standardów. Potem już questy poprowadzą nas przez grę za rączkę.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

7 w ustawieniach ma odpowiadać za Oculus Rifta, takie coś do wirtualnej rzeczywistości. Jako że jeszcze nie ma premiery sprzętu, opcja niedostępna.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...