Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aplikacja nie została właściwie uruchomiona.


iZiggy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka sposobów:

 

  • zaktualizuj wszystkie programy typu net framework, C++ etc.
  • odinstaluj Pando Media Booster
  • odinstaluj Adobe Air
  • zaktualizuj przeglądarkę internet explorer
  • zrestartuj komputer
  • przeskanuj komputer jakimś programem antywirusem
  • pobierz CCleaner i przeczyść nim system

W ostateczności odinstaluj wszystkie rzeczy związane z LoLem, przeczyść rejestr CCleanerem, a następnie zainstaluj ponownie League of Legends.

Opublikowano

Mi też pisali żeby zainstalować frameworka 4,ale gdzieś wyczytałem że potrzebny jest NET framework 3.5 <----i tego zainstaluj :)

Opublikowano

Kilka sposobów:

 

  • zaktualizuj wszystkie programy typu net framework, C++ etc.
  • odinstaluj Pando Media Booster
  • odinstaluj Adobe Air
  • zaktualizuj przeglądarkę internet explorer
  • zrestartuj komputer
  • przeskanuj komputer jakimś programem antywirusem
  • pobierz CCleaner i przeczyść nim system

W ostateczności odinstaluj wszystkie rzeczy związane z LoLem, przeczyść rejestr CCleanerem, a następnie zainstaluj ponownie League of Legends.

po co ma odintalowywac adobe aira? jak juz cos to zaaktualizowac.

zaktualizuj internet explorera do najnowszej wersji, sprawdz czy nie masz w nim wlaczonego trybu offline.

wylacz firewalla,antywirusy,napraw klienta klikajac zebatke u gory, 

zmien region na NA i spowrotem na swoj,

sprawdz czy to nie przez neta,

powylaczaj programy typu hamachi,

wlacz klienta jako administrator,

przeinstaluj lola

baner.png

Opublikowano

po co ma odintalowywac adobe aira? jak juz cos to zaaktualizowac.

zaktualizuj internet explorera do najnowszej wersji, sprawdz czy nie masz w nim wlaczonego trybu offline.

wylacz firewalla,antywirusy,napraw klienta klikajac zebatke u gory, 

zmien region na NA i spowrotem na swoj,

sprawdz czy to nie przez neta,

powylaczaj programy typu hamachi,

wlacz klienta jako administrator,

przeinstaluj lola

 

Nie wszystkie sposoby są moje, część z nich wziąłem od Riotu, więc skoro tak radzą, to prawdopodobnie muszą nastąpić jakiś efekty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...