Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Tworzyć Budynki I Lasy Tam Gdzie Zechcemy :P


Asssia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Wchodzimy do Navicat

2. Player / land

3.Tworzymy Gildie np id 1

4.Wybieramy w jakim kraju ma być ten teren

5. W Moim przypadku to 1 : Schinsoo

6. Dalej mamy x i y czyli wybieramy poożenie tereny gdzie ma stać koleś od którego kupimy ziemie

np 623,531

i dodajemy dwa zera 62300 i 53100

7.Dalej mamy width i height

8. Maks to 9000 a w każdym tak ustawcie

9. Gulid id zostawiamy na 0

10.Prince : Cenna Ziemi na 1 ustawcie

( Guild_level_limit : na 1 Od którego lvl można ziemie kopic )

11.Entable Yes ustawić

12.Robimy Reset

13. Idziemy do naszych namiarów np do 623,531 w moim przypadtko to to

14. Gdy już będziemy powinien być koleś u którego wykupimy teren

15.Ale przed tę należy miedz gildie :] z 1lvl morze być

16.Gdy mamy kupujemy teran i wyskakuje tam okienko

17.Dalej będziecie wiedzieli co robić

18.Daj 5 przyda mi sie i + :]

 

w Róznych miejscach tak postawić i śmiga :]

Opublikowano

Ok juz w porzadku. Tylko takie ustawienie ziemi zablokuje dodanie innych. A jestem pewien ,ze niejedna gildia zechce postawic w miescie swoja ziemie.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...