Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Jak zmienić rzędy czołgów w garażu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pewnie niektórzy z Was mają problem z rzędami czołgów WOT bo np. mają mały monitor, paski czołgów zajmują im pół ekranu, jak to zmienić ? Zapraszam! :) 

 

Po pierwsze, wchodzimy w res_mods ---> 0.9.0 --> gui --> flash


Po otworzeniu sciezki szukamy pliku TankCarousel i otwieramy go za pomocą notatnika (Właściwości, Zmień, Notatnik) 





bd09807b16.png





Po zmienieniu rowCuntu musimy pozmieniać inne wartości by wszystko się zgadzało, więc do dzieła ! 


80a11f181b.png


Podczas robienia TuT`ka korzystałem z paczki Loretai 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bOQd1-Jup3U&list=UU9x5Pacb8obPtYAg3rh8k8g


DL Paczki Loretai:


Download

https://docs.google.com/file/d/0B6T0Y0a9096NUDd6MjNNak9HMm8/edit

Skan ( -.- )

 

https://www.virustotal.com/pl/file/21ffb4acc0f4e804d1817f650870dcb9a51e06a2775bde75cf7926f6ef287858/analysis/
Opublikowano

Wszędzie tak samo, bo jest wgarny dokładnie ten mod, którego tutaj uczysz konfigurować. 

Daj DL Bo nie ma sensu robić poradnik na temat konfiguracji moda, którego nie wiadomo skąd ściągnąć, ani jak się nazywa, bo tutaj tego nie podajesz.

 

Edit:

Wstaw skan!

Opublikowano

Prościej: klikasz w grze escape, ustawienia, przechodzisz do zakładki Mods i wybierasz co chcesz. Usuń to wszystko i wklej tą metodę.

Opublikowano

Lol, w paczce Loretai tego nie ma. Ja swoją paczkę składam samodzielnie i taką zakładkę mam.

 

25p0gnc.jpg

 

Opublikowano

Dzięki stary , nareszcie ktoś dodał jakieś urozmaicenie w WoT . Jeszcze raz Dzieki a no i Łapka (Super Efekt)

~Najsilnijeszym wojownikiem jest ten , kto pokonał sam siebię...~
                                                                                                     
                                                                                                    -Konfucjusz

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Jak zmienić rzędy czołgów w garażu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...