Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] WorldGuard, pvp wlączone a jednak nie działa!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam taki problem. Gdy zakładam cuboida albo i nawet nie, to nie działa PvP dla graczy. OP'y mogą się normalnie bić ale gracze niee. Podaję tutaj swoje permissiony dla gracza, może coś pomożecie? Ogólnie na całym serwerze jest włączone PvP ale nie działa i nie wiem dlaczego. Po usunięciu WorldGuarda oraz cuboidów niby wszystko działa ale bez tego to ani rusz :/

groups:
  Gracz:
    default: true
    prefix: '&f[&8Gracz&f] &r'
    permissions:
    - essentials.spawn
    - -essentials.help
    - essentials.time
    - essentials.helpop
    - essentials.tpa
    - essentials.home
    - essentials.sethome
    - essentials.pay
    - essentials.msg
    - essentials.tpa
    - essentials.tpahere
    - factionsplus.warp
    - essentials.signs.use.buy
    - factionsplus.listwarps
    - essentials.sings.use.sell
    - factionsplus.deletewarp
    - factionsplus.announce
    - factionsplus.setjail
    - factionsplus.jail
    - factionsplus.createwarp
    - factionsplus.banunban
    - factionsplus.moneytop
    - essentials.balance
    - essentials.sell
    - essentials.balancetop
    - authme.player.*
    - essentials.motd
    - essentials.warp
    - essentials.kit
    - essentials.kits.tools
    - essentials.kits.start
    - factions.kit.fullplayer
    - essentials.tpaccept
    - essentials.tpdeny
    - automessage.receive.default
    - worldguard.*
Opublikowano

Jakie masz pluginy?

Jaki silnik?

 

 

Znalazłem też kilka błędów w twoim permie:

 

Poza tym niedawaj nigdy graczom uprawnienia:

worldguard.*

, gdyż wtedy nie podlegają blokadom i mogą zarządzać obszarami.

 

Poza tym dlaczego zakazałeś /help ?

To normalna komenda, często potrzebna graczom.

 

 

I taka moja sugestia: Czy nie lepiej zastąpić kity pluginem TreasureChest (kity w skrzyniach na spawnie)?

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Opublikowano

Tutaj są moje pluginy. Silnik 1.7.2

AutoMessage 2.4.0; 
WorldEdit 5.5.8; 
NoCheatPlus 3.10.9-RC-sMD5NET-b673; 
NoPl 1.6.1; 
ItemStay 1.5.4; 
mcore 7.0.2; 
Vault 1.2.25-b320; 
PermissionsEx 1.21.3; 
AutoSaveWorld 4.12.1; 
WorldGuard 5.9; 
Essentials 2.13.1; 
Jobs 2.11.4; 
EssentialsProtect Pre2.11.1.2; 
EssentialsSpawn 2.13.1; 
SetRankPEX 1.7.1; 
EssentialsChat 2.13.1; 
AuthMe 3.3.6; 
Factions 2.3.0; 
CombatLog 1.8.11; 
FactionsPlus 0.6.9

A co do tych kitow to pomyślę ale te kity jakoś lepiej mi pasują. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...