Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VVGee - co kilka dni świeże mix'y :)


dyrektor666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od niedawna zajmuję się mix'owaniem i z każdym projektem wychodzi (moim skromnym zdaniem :D) coraz lepiej :) Bardzo zachęcam do polubienia mojego fanpage'u https://www.facebook.com/VVGeeLP . Każde Wasze wsparcie będzie dla mnie bardzo ważne :) Jeśli macie chwilę, prosiłbym Was o poświęcenie go na posłuchaniu podanych w linkach poniżej moich mix'ów i ocenę. (Nie hejtujcie za bardzo, tak jak mówiłem, dopiero zaczynam nad sobą pracować :)

 

A oto link do moich 3 kawałków :

https://www.youtube.com/watch?v=0bHLskv91_g

https://www.youtube.com/watch?v=bZz0PX2EpfU

https://www.youtube.com/watch?v=NoDVf7xYZwQ

 

Jeszcze raz zachęcam do wysłuchania utworów i odwiedzenia mojego fanpage'u (like'i mile widziane) :) Jeśli się spodobało, udostępniajcie. Liczę na Was! 

 

Pozdrawiam

VVGee :)

My hacking projects:

Visual Basic Hack [ ok ]

D3D Public Hack [ ok ]

D3D V.I.P Hack [ I'am working about this ] ;)

B y p a s s [--------------//-------------]

0a4caeb6f073499e8fc9ad7524145a3f.0.gif

Pozdra dla ziomali z Kanzas City i dla MPC BOARD

Opublikowano

Dupy nie urywa jak narazie 4.5/10

 

 

A i polecam mixować sławne nuty

 

Ok no wiadomo, dopiero co zaczynam się w to bawić :)

My hacking projects:

Visual Basic Hack [ ok ]

D3D Public Hack [ ok ]

D3D V.I.P Hack [ I'am working about this ] ;)

B y p a s s [--------------//-------------]

0a4caeb6f073499e8fc9ad7524145a3f.0.gif

Pozdra dla ziomali z Kanzas City i dla MPC BOARD

Opublikowano

Jak na początek 5/10. Polecam do mixowania angielskie,sławne nuty najlepiej z tych sławniejszych teledysków .

 

Super rada. Na pewno mu się przyda <_<... Na dobrą sprawę, można zmiksować wszystko z wszystkim, tylko szkoda potem wypuszczać byle gówno. To czy tekst jest po angielsku czy po hiszpańsku nie zmienia faktu, że jak się nie umie wchodzić drugą piosenką w pierwszą, to trzeba poćwiczyć... Akurat język tutaj nie ma większego znaczenia.

 

Kolego wierzę, że zaczynasz dlatego na razie odpuść sobie wrzucanie mixów na internety, ale ćwicz dla siebie i np. dla kolegów i niech oni to ocenią. Podstawowa sprawa to synchro, pół-bass oraz fraza. Wygooglaj, pooglądaj filmiki oraz przede wszystkim dużo słuchaj innych mixów i wtedy do ćwiczeń !

Opublikowano

Super rada. Na pewno mu się przyda <_<... Na dobrą sprawę, można zmiksować wszystko z wszystkim, tylko szkoda potem wypuszczać byle gówno. To czy tekst jest po angielsku czy po hiszpańsku nie zmienia faktu, że jak się nie umie wchodzić drugą piosenką w pierwszą, to trzeba poćwiczyć... Akurat język tutaj nie ma większego znaczenia.

 

Kolego wierzę, że zaczynasz dlatego na razie odpuść sobie wrzucanie mixów na internety, ale ćwicz dla siebie i np. dla kolegów i niech oni to ocenią. Podstawowa sprawa to synchro, pół-bass oraz fraza. Wygooglaj, pooglądaj filmiki oraz przede wszystkim dużo słuchaj innych mixów i wtedy do ćwiczeń !

 

Dziękuję za rady, na pewno się zastosuję :)

My hacking projects:

Visual Basic Hack [ ok ]

D3D Public Hack [ ok ]

D3D V.I.P Hack [ I'am working about this ] ;)

B y p a s s [--------------//-------------]

0a4caeb6f073499e8fc9ad7524145a3f.0.gif

Pozdra dla ziomali z Kanzas City i dla MPC BOARD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...