Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie do Użytkowników i Administracji :)


Gość _νєиσмѕ_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*
*
*
*
*
*
*

*

*
*

*

*

*
*
*
*
 

Witajcie.

Pewnie wiecie, że jakiś czas temu miałem otworzony na forum temat iż rozdawałem darmowe VPS'y :)

Chciałem się zapytać Administracji i Użytkowników , czy chcielibyście takie Eventy.

Wiem iż nie można robić "KONKURSÓW" jednakże prosił bym o przemyślenie tego. Nie mówię tutaj o dodziennym rozdawaniu ale np: Jeden na tydzień.

Nie potrzebuję tych vps'ików a pewnie wielu osobą na MPC przydały by się, czasami ktoś nie ma, a nie chce wydawać niepotrzebnych pieniążków na server, a u mnie macie je za darmo. Więc jest to jakaś pomoc skierowana do użytkowników którzy chcą zaczyąć lub dokończyć swoje pliczki :)

 

Co jest na VPS'ie ?

- MYSQL 5.5 (Skonfigurowane)

- Zainstalowane porty

 

Parametry każdego VPS'a:

- 512Ram'u

- 3,4Ghz

- 30GB SSD + 5GB Backup

- 100Mb/s ADSL

 

Jest poprostu przygotowany na server metin'a :)

Wystarczy wrzucić pliki do:

/usr/home/xx

Oraz bazę danych do:

/var/db/mysql/

I odpalić server :)

 

Mi nie zależy na nich, a na pewno wiele osób będzie z tego zadowolonych i szczęśliwych :) A mi zależy bardzo na dobrej opini.

Proszę o niezamykanie tematu gdyż chcę aby każdy się wypowiedział i administracja to przemyślała :)

Chociaż raz na tydzień na niczym więcej mi nie zależy.

Opublikowano

Mi możesz oddać VPSa, nie pogniewam się a przyda się do testów.

Ogólnie rzecz mówiąc akcja nie jest zła, ale jestem świecie przekonany, ze administracja się nie zgodzi, ewentualnie pod ich patronatem, nawet bys range sponsora dostał pewnie :D

Opublikowano

A jestem za napewno sie komus przydadza ( Nawet ja bym nie pogardzil)

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Jeżeli myślicie, że okradam ludzi z plików to się trochę mylicie :)

Wiele osób mi zaufało i nie żałowało :)

Każda osoba dostaję passy do użytkownika "root" :)

@AlioS2

Tobie z chęcią pożyczył bym słownik języka polskiego.

 

ShowMustGoOn.

Passy wysłałem :)

 

Dodatkowo! :)

Każdy ma wyizolowany server, który nie łączy się z żadnym innym. Czyli każda osoba dostaje oddzielnego VPS'a :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...