Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy zagralibyście na takim serwerze.


| xGuildMc |  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. | Czy zagracie na takim serwerze ?

    • | Tak
      10
    • | Nie
      12
  2. 2. | Czy dodać CobbleX ?

    • | Tak
      3
    • | Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

21266973967240295988.png


KPMsRw9.png


21266973967240295988.png


(Nie jest to żadna zapowiedź, tylko pytanie czy zagralibyście)


 


 


Ostatnio znalazłem sponsora pod serwer | Survival + Gildie |


Nie wiem czy wypalił by ten serwer :<


Serwer ten będzie miał na start 45 slot.


Plugin pod Gildie będzie albo Autorski albo UltimateClans (Podpięty pod MySql)


 


Na serwerze będą nowe receptury pod siodło oraz nametag'a.


Będą też autorskie stoniarki, po to aby maszyna za bardzo nie lagowała.


Autorskiego TAB'u nie dodaje ani kolorków, ponieważ gdy będzie gildia


to nie byłoby Tagu Gildii przed nickiem ;<


 


Teraz pytanie do was, zagralibyście na takim typie serwera czyli Wojny Gildii ?


Oczywiście byłby losowy teleport. Oraz wiele innych rzeczy.


 


Jeżeli chcielibyście abym dodał coś na serwer to piszcie śmiało, co dodać co usunąć,


czy chcielibyście zagrać lub czy nie chcielibyście zagrać.


 


Prace nad serwerem ciągle trwają, spawn ciągle zostaje budowany,


pluginy też zostają dodane,


ale myślę że jeszcze parę pluginów/skryptów i wszystko będzie skończone.


 


Fortunka działa tylko diamentowym kilofem. 


Drop przedmiotów z fortunki: (1-3)


Drop przedmiotów bez fortunki (każdym kilofem): (1-2)


Drop bez fortunki (1-2) przedmiotów myślę, że


zostawię już na zawsze ;)


 


Teraz pytanie, chcielibyście parę screenów z serwera ?


21266973967240295988.png


| Nasi Partnerzy |


Napieprzamy.pl


Więcej informacji na ich stronie


WWW: napieprzamy.pl


TS3: ts.napieprzamy.pl


21266973967240295988.png


Opublikowano

Ja osobiście zagram na serwerze. Projekt genialny. Oby spawn tez był dobry!

 

Można też dodać jakieś ciekawe dodatki, typu itemki z kurczaków itp!

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

No spox, ogarnę jakieś fajne dodatki aby wam graczom bardzo fajnie się grało. Na razie praca nad serwerem idzie w grę ;>

Myślę, że już po majówce postaramy się wszystko ogarnąć. Jeżeli macie jakieś pomysły to nie zapomnijcie o nich napisać.

Opublikowano

3 razy tak. Dziękuje dobranoc. :D

 

@Topic: Zagrałbym z chęcią. Lubie Sv+Gildie. Znam cię i jesteś dobrym człowiekiem, więc mam nadzieje, że wszytko będzie dopracowane. xD


Opublikowano

Ja tez na pewno zagram, lubie ten tryb. Powodzenia i oby serwer sie rozwijal :)

Opublikowano

Dziękuje za miłe słowa dotyczące serwera. Według mnie serwer też powinien wypalić, bo wkładam w niego ogromną

pracę i nie chce aby ona przepadła. Jeżeli będzie 20 osób na start to się ucieszę. Bo nie można liczyć na starcie

na pełny serwer, ale jak będzie cały serwer, to poprosimy partnera, o kupienie nowej lepszej maszyny.

Wtedy przenosimy to na tą nową maszynę, oraz podpinamy domene .pl

Jeżeli będzie owa nowa maszyna, będziemy wtedy mieli Ts'a 512slot (Darmowa Licencja).

Na chwile obecną, po starcie serwera będę przesiadywał na Ts'ie naszego partnera.

Będzie mnie tam można gdzieś znaleźć, poproszę o strefę dla serwera na tą chwile, kiedy nie będziemy mieli Ts'a.

 

Teraz Ankieta:

Widzę że 8 osób na starcie na pewno będzie, ale nie wiem czy 3 osoby to nie głosowały z ekipy ;>

Także, autorskiego Tab'u nie będzie, kolorków też nie, ponieważ może nie wykryć Tagu Gildi ;<

Enchant na spawnie będzie na 26 lvl.

Świniarnia też będzie, ale w postaci tabliczek na spawnie, ponieważ mechanizm może lekko lagować.

Opublikowano

To,może ja się wypowiem.

Jako że również hosto-wałem Ci serwer,z prezentacji widzę że będą te same pluginy itp.

Jako że przez ciebie serwer upada,bo nie umiałeś zabezpieczyć serwera,i robiłeś jaja że nie chcesz być itp.

Jesteś niedojrzały...

Również skarżyłeś się na maszynę w pukawce która miała 5,5gb ramu,po późniejszym dochodzeniu dowiedziałem się,że to przez ciebie bo pobierałeś masę nie potrzebnych pluginów które lagowały serwer.Co do skryptów nie umiesz ich pisać,jedynie napisałeś na drop jako iż był poradnik.

Dużo razy się fochałeś itp.

Oto połowa rozmowy na skype:

 

[2014-04-26 19:33:12] Maciox™: spox
[2014-04-26 20:39:17] Maciox™: Zmień hasło sobie do ftp i usun moje konto na pukawce i uprawnienia i przed nickiem usun ADMIN| i usun mnie z ekipy serwera
[2014-04-26 20:56:31] Maciox™: Nadal zostawiłeś uprawnienia na pukawce ?
[2014-04-26 21:03:50] Maciox™: Co mi przejdzie ?
[2014-04-26 21:04:03] Maciox™: Pisze żebyś mnie usunął
[2014-04-26 21:04:09] Maciox™: A ty nic ehh
[2014-04-26 21:06:08] Maciox™: Pisz tu -.-
[2014-04-26 21:20:59] Maciox™: Pisz tu
[2014-04-26 21:21:39] Biter: ?
[2014-04-26 21:21:51] Maciox™: usun moja glowe z administracji
[2014-04-26 21:22:06] Maciox™: oraz hasło do ftp i login oraz hasło do pukawki
[2014-04-26 21:22:10] Maciox™: I POWIEDZ MI
[2014-04-26 21:22:14] Maciox™: co mi jutro przejdzie ?
[2014-04-26 21:22:23] Biter: Ale na prawde tego chcesz.
[2014-04-26 21:22:25] Maciox™: Tak
[2014-04-26 21:22:30] Maciox™: Ja zwaliłem ten serwer
[2014-04-26 21:22:32] Maciox™: To tylko moja wina
[2014-04-26 21:22:40] Biter: Zastanów się
[2014-04-26 21:23:23] Maciox™: Widze że i tak nie jestem tobie potrzebny, bo gdybym był to byś troche się przejmował, a tego nie widzę, więc jestem nie potrzebny. Ale zastanawiam sięczy odejść czy nie bo bez technika rady sobie nie dacie, ale i tak znajdziecie lepszego
[2014-04-26 21:23:42] Biter: Kurwa
[2014-04-26 21:23:52] Biter: Nawet o tym nie myśle
[2014-04-26 21:24:09] Biter: Jestem tak zdenerwoany tą sytuacją
[2014-04-26 21:24:15] Biter: że mój mózg nie ogarnia
[2014-04-26 21:24:56] Maciox™: No właśnie nie myślisz bo ciebie to nie obchodzi czy odejde czy nie bo i tak nie jestem do niczego potrzebny
[2014-04-26 21:25:09] Biter: Kurwa...
[2014-04-26 21:25:17] Biter: Bez ciebie to by tego serwera nie bylo
[2014-04-26 21:26:59] Maciox™: Może
[2014-04-26 21:27:04] Maciox™: Ale i tak rozjebałem coś
[2014-04-26 21:27:21] Maciox™: Nwm jak chcesz to mi mozesz Helpera dać a fistashowi czy jak mu tam wlasciciela
[2014-04-26 21:28:38] Maciox™: ?
[2014-04-26 21:28:47] Biter: czek ogarniam
[2014-04-26 21:33:29] Maciox™: pasi ?
[2014-04-26 22:02:23] Maciox™: Nie to nie
[2014-04-26 22:02:26] Maciox™: Narka
[2014-04-26 22:02:29] Biter: ?
[2014-04-26 22:02:36] Maciox™: nic już
[2014-04-26 22:02:50] Maciox™: no nie to nie
[2014-04-26 22:04:06] Maciox™: wiesz o co chodzi
[2014-04-26 22:04:15] Biter: ?
[2014-04-26 22:04:30] Maciox™: -.-
[2014-04-26 22:04:46] Maciox™: Wywaliło serwer
[2014-04-26 22:05:01] Biter: nie
[2014-04-26 22:05:10] Maciox™: -.-
[2014-04-26 22:05:13] Maciox™: Dobra nie ważne
[2014-04-26 22:05:21] Maciox™: to za 18 dni zmieniacie hosting ?
[2014-04-26 22:05:28] Biter: tak albo szybciej

 

 

I po co chcesz zrobić kolejny taki sam serwer,pamiętam jak mówiłeś że to ostatni serwer jaki robię....

 

 

1lhc.png
Opublikowano

To,może ja się wypowiem.

Jako że również hosto-wałem Ci serwer,z prezentacji widzę że będą te same pluginy itp.

Jako że przez ciebie serwer upada,bo nie umiałeś zabezpieczyć serwera,i robiłeś jaja że nie chcesz być itp.

Jesteś niedojrzały...

Również skarżyłeś się na maszynę w pukawce która miała 5,5gb ramu,po późniejszym dochodzeniu dowiedziałem się,że to przez ciebie bo pobierałeś masę nie potrzebnych pluginów które lagowały serwer.Co do skryptów nie umiesz ich pisać,jedynie napisałeś na drop jako iż był poradnik.

Dużo razy się fochałeś itp.

Oto połowa rozmowy na skype:

 

[2014-04-26 19:33:12] Maciox™: spox

[2014-04-26 20:39:17] Maciox™: Zmień hasło sobie do ftp i usun moje konto na pukawce i uprawnienia i przed nickiem usun ADMIN| i usun mnie z ekipy serwera

[2014-04-26 20:56:31] Maciox™: Nadal zostawiłeś uprawnienia na pukawce ?

[2014-04-26 21:03:50] Maciox™: Co mi przejdzie ?

[2014-04-26 21:04:03] Maciox™: Pisze żebyś mnie usunął

[2014-04-26 21:04:09] Maciox™: A ty nic ehh

[2014-04-26 21:06:08] Maciox™: Pisz tu -.-

[2014-04-26 21:20:59] Maciox™: Pisz tu

[2014-04-26 21:21:39] Biter: ?

[2014-04-26 21:21:51] Maciox™: usun moja glowe z administracji

[2014-04-26 21:22:06] Maciox™: oraz hasło do ftp i login oraz hasło do pukawki

[2014-04-26 21:22:10] Maciox™: I POWIEDZ MI

[2014-04-26 21:22:14] Maciox™: co mi jutro przejdzie ?

[2014-04-26 21:22:23] Biter: Ale na prawde tego chcesz.

[2014-04-26 21:22:25] Maciox™: Tak

[2014-04-26 21:22:30] Maciox™: Ja zwaliłem ten serwer

[2014-04-26 21:22:32] Maciox™: To tylko moja wina

[2014-04-26 21:22:40] Biter: Zastanów się

[2014-04-26 21:23:23] Maciox™: Widze że i tak nie jestem tobie potrzebny, bo gdybym był to byś troche się przejmował, a tego nie widzę, więc jestem nie potrzebny. Ale zastanawiam sięczy odejść czy nie bo bez technika rady sobie nie dacie, ale i tak znajdziecie lepszego

[2014-04-26 21:23:42] Biter: Kurwa

[2014-04-26 21:23:52] Biter: Nawet o tym nie myśle

[2014-04-26 21:24:09] Biter: Jestem tak zdenerwoany tą sytuacją

[2014-04-26 21:24:15] Biter: że mój mózg nie ogarnia

[2014-04-26 21:24:56] Maciox™: No właśnie nie myślisz bo ciebie to nie obchodzi czy odejde czy nie bo i tak nie jestem do niczego potrzebny

[2014-04-26 21:25:09] Biter: Kurwa...

[2014-04-26 21:25:17] Biter: Bez ciebie to by tego serwera nie bylo

[2014-04-26 21:26:59] Maciox™: Może

[2014-04-26 21:27:04] Maciox™: Ale i tak rozjebałem coś

[2014-04-26 21:27:21] Maciox™: Nwm jak chcesz to mi mozesz Helpera dać a fistashowi czy jak mu tam wlasciciela

[2014-04-26 21:28:38] Maciox™: ?

[2014-04-26 21:28:47] Biter: czek ogarniam

[2014-04-26 21:33:29] Maciox™: pasi ?

[2014-04-26 22:02:23] Maciox™: Nie to nie

[2014-04-26 22:02:26] Maciox™: Narka

[2014-04-26 22:02:29] Biter: ?

[2014-04-26 22:02:36] Maciox™: nic już

[2014-04-26 22:02:50] Maciox™: no nie to nie

[2014-04-26 22:04:06] Maciox™: wiesz o co chodzi

[2014-04-26 22:04:15] Biter: ?

[2014-04-26 22:04:30] Maciox™: -.-

[2014-04-26 22:04:46] Maciox™: Wywaliło serwer

[2014-04-26 22:05:01] Biter: nie

[2014-04-26 22:05:10] Maciox™: -.-

[2014-04-26 22:05:13] Maciox™: Dobra nie ważne

[2014-04-26 22:05:21] Maciox™: to za 18 dni zmieniacie hosting ?

[2014-04-26 22:05:28] Biter: tak albo szybciej

 

 

I po co chcesz zrobić kolejny taki sam serwer,pamiętam jak mówiłeś że to ostatni serwer jaki robię....

Sory ale bez niektórych pluginów/skryptów nie byłoby połowy rzeczy na serwerze.

Bez skryptu na receptury nie byłoby na siodła i nametaga.

Napisz mi na pw, jakie tam były niepotrzebne pluginy co ?

Niby ty jesteś dojrzały ? Zależy tobie tylko na kasie... Na pukawce jeżeli ma się mało Ram'u to nic się nie zdziała...

 

 

@edit

Robie serwer bo mam sponsora na lepszym hostingu... więcej oferuje i mniej wymaga prawie...

Kasy prawie nic nie wymagają.... dla nich liczą się gracze dla mnie też, a nie kasa...

Jak mieliśmy serwer to ty tylko o kasie pisałeś... że jak będzie dużo kasy to zmienimy hosting...

Oni mi chcieli od razu oferować maszyne 18 GB ram itp itd... ale czekać 7 dni lub więcej na dojście się nie opłaca...

A na tym hostingu na 45slot mam 10 GB ramu...

Opublikowano

Sory ale bez niektórych pluginów/skryptów nie byłoby połowy rzeczy na serwerze.

Bez skryptu na receptury nie byłoby na siodła i nametaga.

Napisz mi na pw, jakie tam były niepotrzebne pluginy co ?

Niby ty jesteś dojrzały ? Zależy tobie tylko na kasie... Na pukawce jeżeli ma się mało Ram'u to nic się nie zdziała...

 

 

@edit

Robie serwer bo mam sponsora na lepszym hostingu... więcej oferuje i mniej wymaga prawie...

Kasy prawie nic nie wymagają.... dla nich liczą się gracze dla mnie też, a nie kasa...

Jak mieliśmy serwer to ty tylko o kasie pisałeś... że jak będzie dużo kasy to zmienimy hosting...

Oni mi chcieli od razu oferować maszyne 18 GB ram itp itd... ale czekać 7 dni lub więcej na dojście się nie opłaca...

A na tym hostingu na 45slot mam 10 GB ramu...

Były wszystkie skrypty/pluginy które opisałeś receptury itp. A co myślisz że sponsor Cie będzie utrzymywał,a żadnych dochodów nie będzie... Tak wiem że nie wypali,nawet mogę dać paczkę serwerową na mpc forum.

Nie potrzebne pluginy/skrypt było by ich więcej ale wyrzuciłem niektóre

Zacznijmy od pluginów:

1.InfinityDispenser

2.MotdManager

3.NametagEdit.

4.Noplugins

5.BanItem

6.AutoSaveWorld

Skrypty.

1.Gracz(kit)

2.Ban(banowanie na serwerze)

3.Vip(kit)

4.Czyszczenie (choć był na to plugin)

5.Łatka (blokowanie wagonów)

1lhc.png
Opublikowano

Biter... ja nie ściągałem twoich plików serwerowych... to se wstawiaj... Ja mam swoje, wszystko od 0 tworzone, wszystkie rangi, wszystko tylko .jar wgrywałem i wszystko ręcznie spolszczam i komendy dodaje... No serwer może wypalić, a może nie wypalić... No jakoś mam ogarniętego sponsora który mówi, że możemy zrobić start kiedy chcemy, mamy tyle czasu ile potrzebujemy na start... I ten sponsor mówi, że ma dużo kasy w portfelu, więc ma zamiar mój projekt sponsorować, a jeżeli nie wypali to powiem mu żeby albo zmniejszył albo, że to już nie ma sensu.

Opublikowano

Biter... ja nie ściągałem twoich plików serwerowych... to se wstawiaj... Ja mam swoje, wszystko od 0 tworzone, wszystkie rangi, wszystko tylko .jar wgrywałem i wszystko ręcznie spolszczam i komendy dodaje... No serwer może wypalić, a może nie wypalić... No jakoś mam ogarniętego sponsora który mówi, że możemy zrobić start kiedy chcemy, mamy tyle czasu ile potrzebujemy na start... I ten sponsor mówi, że ma dużo kasy w portfelu, więc ma zamiar mój projekt sponsorować, a jeżeli nie wypali to powiem mu żeby albo zmniejszył albo, że to już nie ma sensu.

Tak,tak od początku.Sponsor zobaczy że pieniądze nie będą wpływać na konto to was wyleje bo po co?

Ani pluginów nie umiesz pisać ani skryptów.

Długo serwer nie pochodzi..

1lhc.png
Opublikowano

@up

 

Pisz do mnie na pw... Nabijasz sobie tylko posty nie potrzebnie pisząc ...

Więc pw piszemy a nie ...

 

 

@edit

 

1.InfinityDispenser - Świnki by bez tego nie było ...

2.MotdManager - Jak wchodzisz to trybu multiplayer i byś dał CoreXGuild w serwer proporties to by nie było kolorów ...

3.NametagEdit - NameTagi.... potrzebne do gildi, żeby lepiej wyglądało...

4.Noplugins - Serio nie znasz... Blokowanie listy pluginów.. w skrypcie bardziej laguje...

5.BanItem - Blokowanie itemków... np. bejkona i potek ...

6.AutoSaveWorld - Automatyczny Zapis Mapy... jak zrobisz /stop i wgracz to nie bedzie cofek jezeli przed tym zrobisz /save-all

Skrypty.

1.Gracz(kit) - No to akurat potrzebne nie za bardzo było, ale w essentials więcej czasu zajmuje

2.Ban(banowanie na serwerze)- To nie potrzebne, mogłem usunąć.

3.Vip(kit)

4.Czyszczenie (choć był na to plugin)- to było czyszczenie chatu ... i pisało kto wyczyscił czat

5.Łatka (blokowanie wagonów)- No łatka... bo wagoniki są głupie... mogłeś usunąć jak chciałeś

 

Widać że nie znasz połowy z tych pluginów a piszesz jakbyś był technikiem jakimś ...

Opublikowano

@up

 

Pisz do mnie na pw... Nabijasz sobie tylko posty nie potrzebnie pisząc ...

Więc pw piszemy a nie ...

 

 

@edit

 

1.InfinityDispenser - Świnki by bez tego nie było ...

2.MotdManager - Jak wchodzisz to trybu multiplayer i byś dał CoreXGuild w serwer proporties to by nie było kolorów ...

3.NametagEdit - NameTagi.... potrzebne do gildi, żeby lepiej wyglądało...

4.Noplugins - Serio nie znasz... Blokowanie listy pluginów.. w skrypcie bardziej laguje...

5.BanItem - Blokowanie itemków... np. bejkona i potek ...

6.AutoSaveWorld - Automatyczny Zapis Mapy... jak zrobisz /stop i wgracz to nie bedzie cofek jezeli przed tym zrobisz /save-all

Skrypty.

1.Gracz(kit) - No to akurat potrzebne nie za bardzo było, ale w essentials więcej czasu zajmuje

2.Ban(banowanie na serwerze)- To nie potrzebne, mogłem usunąć.

3.Vip(kit)

4.Czyszczenie (choć był na to plugin)- to było czyszczenie chatu ... i pisało kto wyczyscił czat

5.Łatka (blokowanie wagonów)- No łatka... bo wagoniki są głupie... mogłeś usunąć jak chciałeś

 

Widać że nie znasz połowy z tych pluginów a piszesz jakbyś był technikiem jakimś ...

Wszystkie te pluginy w skrypcie można było zastąpić ,a co to autosaveworld to hosting co jakieś 10 min zapisuje mapę itp.Popatrz sobie na inne paczki serwerowe.A i co to pluginu noplugins to w permissions można zablokować.Widać że się nie znasz.I potem masz pretensje do hostingu,jak jest tyle pluginów.

A jak Ci mówiłem że jakiś plugin/skrypt nie potrzebny to od razu foch.

 

 

Rozjebało mnie to "1.InfinityDispenser - Świnki by bez tego nie było ..." 

1lhc.png
Opublikowano

InfinityDispenser - Jest to nieskonczony dispenser dla jasności....

Po drugie ty się nie znasz... skrypty mogą się bugować, bardziej lagować, nie postawisz samego serwera na skyrptach...

Skrypt nie jest to Plugin.. ma może więcej możliwości bo jak nie znasz javy tu umie się pisać skrypty...

Gdybyś umiał pisać .jar to byś wiedział, ja pytałem się kiedyś ludzi na forach i mówili, że skrypty bardziej lagują.

I to jest prawda, naucz się pisać w javie to zobaczysz... Ja nie mam czasu na nauke, ale wierze tym co tak piszą.

I według mnie jest to prawda, zresztą nie jest to temat do rozmawianiu o pluginach/skryptach tylko, to jest

temat czy zagralibyście na takim serwerze. Ja już nie pisze o tych pluginach/skryptach. Jeżeli coś jeszcze

chcesz ode mnie to pisz do mnie najwyżej na pw.

Opublikowano

InfinityDispenser - Jest to nieskonczony dispenser dla jasności....

Po drugie ty się nie znasz... skrypty mogą się bugować, bardziej lagować, nie postawisz samego serwera na skyrptach...

Skrypt nie jest to Plugin.. ma może więcej możliwości bo jak nie znasz javy tu umie się pisać skrypty...

Gdybyś umiał pisać .jar to byś wiedział, ja pytałem się kiedyś ludzi na forach i mówili, że skrypty bardziej lagują.

I to jest prawda, naucz się pisać w javie to zobaczysz... Ja nie mam czasu na nauke, ale wierze tym co tak piszą.

I według mnie jest to prawda, zresztą nie jest to temat do rozmawianiu o pluginach/skryptach tylko, to jest

temat czy zagralibyście na takim serwerze. Ja już nie pisze o tych pluginach/skryptach. Jeżeli coś jeszcze

chcesz ode mnie to pisz do mnie najwyżej na pw.

Sorry,ale muszę to napisać.

1.Ty zacząłeś,tą kłótnie ja tylko napisałem opinie a ty.....

2.Ostatnie mówiłeś że skrypty mniej lagują.

Jeszcze napisze do napieprzamy,bo szkoda kasy na takie gunwo. Bo sam przez ciebie straciłem 60zł.

Dobra koniec spamu....

1lhc.png
Opublikowano

Piszcie co chcecie abym jeszcze dodał na serwer ;>

Jeżeli macie jakieś propozycje to piszcie, bo pusto tutaj coś.

Nie zwracajcie uwagi na Bitera...

On tak do mnie pisze, bo odszedłem z jego serwera...

I teraz nikt na nim nie gra, bo się nikt nim nie zajmuje...

A na xGuildMc nie chce takiego czegoś, nie chce stracić drugiego sponsora ani serwera...

Nie chce aby to poszło na marne

Opublikowano

Piszcie co chcecie abym jeszcze dodał na serwer ;>

Jeżeli macie jakieś propozycje to piszcie, bo pusto tutaj coś.

Nie zwracajcie uwagi na Bitera...

On tak do mnie pisze, bo odszedłem z jego serwera...

I teraz nikt na nim nie gra, bo się nikt nim nie zajmuje...

A na xGuildMc nie chce takiego czegoś, nie chce stracić drugiego sponsora ani serwera...

Nie chce aby to poszło na marne

Nie o to chodzi,miałem tyle ofert w sprawie sponsora,ale nie wybrałem Ciebie obiecywałeś złote góry,a potem bach.Straciłem przez ciebie 60zł.I to był twój serwer ja go tylko sponsorowałem.Jesteś dzieciakiem.I znowu robisz taki sam serwer,żadnych autorskich pluginów/skryptów.Mogę nawet dać listę pluginów które użyjesz. NIE POLECAM

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Pomysł fajny, lecz jest już za dużo tego typu serwerów i nie wiem czy to wypali.

Pomogłem? Daj Like'a! Dzięki! :D

Opublikowano

Biter znowu zaczynasz... teraz drugim kontem.. myślisz że ja chce takiego sponsora który się będzie się wszystkiego czepiał ? Chyba nie.

Opublikowano

Takie serwery się już przejadły aktualnie najlepsze są połączenia przykładowo Hard+Questy :) (takie na spawnie nie gdzie trzeba daleko szukać po kordach!)

 

jednak z tego co pisał biter sądzę ze to nie wypali

 

 

(jeśli popełniłem jakiekolwiek błędy przepraszam (auto korekta)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...