Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SecretLogger Projekt Przyszłości


undermount

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Handel? z tego co wiem to chyba nie dozwolone na tym forum, a poza tym udostępnianie keyloggera dzieciom jakie są na tym forum to czyste bycie idiotą

 

Jeśli pomogłem daj +!

Opublikowano

Tak jak @up napisał ten program może narobić wiele problemów niewinnym "Dzieciom" najpierw ich omota,później dzieci będą miały problemy z złamaniem prawa.

 

Te keyloggery są nielegalne.

Opublikowano

Handel? z tego co wiem to chyba nie dozwolone na tym forum, a poza tym udostępnianie keyloggera dzieciom jakie są na tym forum to czyste bycie idiotą

 

 Jest to dział "projekty uzytkownikow forum" wiec zamieszam moj produkt :) Idiota mozesz byc tylko i wyłącznie ty, i nic nie jest jeszcze udostepnione az nie zakupią produktu...

 

SecretLogger  Secret Java

 

To mnie ciekawi, ocb?

Jest to w prosty sposób mówiąc przerobiona java, nie musisz cackać sie aby wysłać plik komus np(gg,skype etc) wystarczy wysłać link.

Tak jak @up napisał ten program może narobić wiele problemów niewinnym "Dzieciom" najpierw ich omota,później dzieci będą miały problemy z złamaniem prawa.

 

Te keyloggery są nielegalne.

LICENCJA

Zabrania się używania programu niezgodnie z prawem. Zabrania się używania aplikacji w celu wyłudzenia informacji poufnych, takich jak: dane personalne, loginy i hasła do kont bankowych, numery kont bankowych, loginów i haseł do portali społecznościowych, poczty oraz wszelakich innych poufnych informacji. Należy zwrócić uwagę, iż polskie prawo niepozwala na szpiegowanie innych osób bez ich zgody.

KORZYSTAJĄC Z SECRETLOGGER ZGADZASZ SIĘ NA POWYŻSZE WARUNKI.
Opublikowano

 

 Jest to dział "projekty uzytkownikow forum" wiec zamieszam moj produkt :) Idiota mozesz byc tylko i wyłącznie ty, i nic nie jest jeszcze udostepnione az nie zakupią produktu...

 

Jest to w prosty sposób mówiąc przerobiona java, nie musisz cackać sie aby wysłać plik komus np(gg,skype etc) wystarczy wysłać link.

LICENCJA

Zabrania się używania programu niezgodnie z prawem. Zabrania się używania aplikacji w celu wyłudzenia informacji poufnych, takich jak: dane personalne, loginy i hasła do kont bankowych, numery kont bankowych, loginów i haseł do portali społecznościowych, poczty oraz wszelakich innych poufnych informacji. Należy zwrócić uwagę, iż polskie prawo niepozwala na szpiegowanie innych osób bez ich zgody.

KORZYSTAJĄC Z SECRETLOGGER ZGADZASZ SIĘ NA POWYŻSZE WARUNKI.

 

??? nie czaje

Opublikowano

 

 Jest to dział "projekty uzytkownikow forum" wiec zamieszam moj produkt :) Idiota mozesz byc tylko i wyłącznie ty, i nic nie jest jeszcze udostepnione az nie zakupią produktu...

 

Jest to w prosty sposób mówiąc przerobiona java, nie musisz cackać sie aby wysłać plik komus np(gg,skype etc) wystarczy wysłać link.

LICENCJA

Zabrania się używania programu niezgodnie z prawem. Zabrania się używania aplikacji w celu wyłudzenia informacji poufnych, takich jak: dane personalne, loginy i hasła do kont bankowych, numery kont bankowych, loginów i haseł do portali społecznościowych, poczty oraz wszelakich innych poufnych informacji. Należy zwrócić uwagę, iż polskie prawo niepozwala na szpiegowanie innych osób bez ich zgody.

KORZYSTAJĄC Z SECRETLOGGER ZGADZASZ SIĘ NA POWYŻSZE WARUNKI.

 

A w mniej prosty sposób? Java przez to ma poprostu mniejsze zabezpieczenia, że uruchamia dowolne Aplety bez wyświetlania wszelkich komunikatów i blokowania, czy jak?

708121422388637873334.png

Opublikowano

@Jaca777 

 

Nie, java ma ciągle swoje zabezpieczenia moj produkt ich nie zmienia, tylko omija.

 

Que? Jak można coś ominąć skoro nie można nawet tego uruchomić.

Opublikowano

Meh, już myslalem ze wycwanili coś ciekawego a tu jak zwykle troll.


Jak się mylę proszę o jakieś dowody.... A nie - kup to zobaczysz. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...