Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Usunięcie działu Rise of Meteor


WhoPL.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moderowaniem tego działu zajmuje się Moderator Inne MMO, a jest nim aktualnie @peter711.

Ktoś się tam udziela, a poza tym MPC promowało tę grę rozdając kody na jakiś tam ekwipunek.

Usunąć oczywiście nie. Można za to przenieść do "Inne MMO". 

 

Tytuł zawdzięcza swoją pozycję tylko tej powyższej promocji i początkowej nazwie "Rise of Metin" jakoby miał jakiś związek z tą grą.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Ja już miesiąc temu o tej sprawie rozmawiałem z Antix'em ale uzgodniliśmy, że narazie jest gra w becie i niech zostanie.

Tylko teraz praktycznie nikt w nią nie gra i ruchu w dziele nie ma, więc nie widzę sensu trzymania go na głównej.

Także możecie ten dział przerzucić do Innych MMO.

Opublikowano

Ja już miesiąc temu o tej sprawie rozmawiałem z Antix'em ale uzgodniliśmy, że narazie jest gra w becie i niech zostanie.

Tylko teraz praktycznie nikt w nią nie gra i ruchu w dziele nie ma, więc nie widzę sensu trzymania go na głównej.

Także możecie ten dział przerzucić do Innych MMO.

 

Jestem za.

Opublikowano

Moim zdaniem dział powinien zostać wypierdolony ponieważ jest milion gier lepszy od tej gry i zasługują na osobny dział niż jebany poddział takie jest moje zdanie.

iron_man_signature_v_2_by_harukaquinn-d5


|Fan Iron Man'a :)|Fan Avengers :)|

Opublikowano

Przenieśmy do inne MMO, po co od razu usuwać? Nawet moderator działu jest za tym:

Ja już miesiąc temu o tej sprawie rozmawiałem z Antix'em ale uzgodniliśmy, że narazie jest gra w becie i niech zostanie.
Tylko teraz praktycznie nikt w nią nie gra i ruchu w dziele nie ma, więc nie widzę sensu trzymania go na głównej.
Także możecie ten dział przerzucić do Innych MMO.

 

 

Za.

Opublikowano

Ja już miesiąc temu o tej sprawie rozmawiałem z Antix'em ale uzgodniliśmy, że narazie jest gra w becie i niech zostanie.

Tylko teraz praktycznie nikt w nią nie gra i ruchu w dziele nie ma, więc nie widzę sensu trzymania go na głównej.

Także możecie ten dział przerzucić do Innych MMO.

No i pasi.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Ja już miesiąc temu o tej sprawie rozmawiałem z Antix'em ale uzgodniliśmy, że narazie jest gra w becie i niech zostanie.

Tylko teraz praktycznie nikt w nią nie gra i ruchu w dziele nie ma, więc nie widzę sensu trzymania go na głównej.

Także możecie ten dział przerzucić do Innych MMO.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Ja już miesiąc temu o tej sprawie rozmawiałem z Antix'em ale uzgodniliśmy, że narazie jest gra w becie i niech zostanie.

Tylko teraz praktycznie nikt w nią nie gra i ruchu w dziele nie ma, więc nie widzę sensu trzymania go na głównej.

Także możecie ten dział przerzucić do Innych MMO.

Opublikowano

Na pewno nie powinno się to znajdować w głównym dziale gier MMO, proponuję także przenieść do Inne MMO, gra nie jest popularna, tak by zajmowała takie miejsce jakie zajmuje obecnie.

Opublikowano

Według mnie od dawna dział ledwo co żyje i powinien zostać przeniesiony do "Inne gry MMO".

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Gra nawet nie zasługuje żeby przenieść ją do inne mmo radze wywalić tą gre myślałem że to będzie wypał, ale jasnowidzem nie jestem ;p

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Według mnie od dawna dział ledwo co żyje i powinien zostać przeniesiony do "Inne gry MMO".

Opublikowano

Ja już miesiąc temu o tej sprawie rozmawiałem z Antix'em ale uzgodniliśmy, że narazie jest gra w becie i niech zostanie.

Tylko teraz praktycznie nikt w nią nie gra i ruchu w dziele nie ma, więc nie widzę sensu trzymania go na głównej.

Także możecie ten dział przerzucić do Innych MMO.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Jestem za przeniesieniem działu do “Inne MMO“, po co od razu go usuwać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...