Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polski Truck World || Truck || MTA : SA


DyskietkaHD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich. Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować pewien serwer na platformę MTA:SA. Polski Truck World jest serwerem o tematyce truckerskiej na platformie MTA:SA. Posiadamy autorski Game Mod (Truck World 5.2), serwerowy TeamSpek3 (IP: danielo.hopto.org) oraz dużo ciekawych rzeczy.

 

64214741436279613382.jpg

 

Polski Truck World

 

IP: 178.19.107.206:22331

Game Mod: Truck World 5.2

Sloty: x/25 (w przyszłości planujemy zwiększyć sloty)

 

Serwer:

Procesor: AMD FX X8 8120 8 x 3,1 GHz

RAM: 23GB DDR3

Dyski: 2 x 500GB (RAID1)

Łącze: 100Mbps

 

 

Kilka zdjęć z gry : 

 

System Logowania :

 

 

* Do wyboru mamy 2 języki. Angielski oraz Polski. Po wybraniu języka wyskoczy nam okienko logowania. Następnie okienko postaci potem wybór teamu oraz spawnu oraz wybór skina. Każda frakcja / firma posiada inne skiny.

Screeny z logowania :

40475044708709215591.png

13997767071281339776.png

36989600262278629697.png

77944032740435358401.png

09559436794445084150.png

 

System towarów :

* Do wyboru mamy wiele towarów. Od produktów spożywczych do różnego rodzaju przemytów. Im lepsze towary wozimy, tym lepsze będą nasze zarobki. Towary ładuje się bardzo łatwo. Po wjechaniu w marker klikamy przycisk "Załaduj". Następnie wybieramy jakiś towar. Kiedy już się zdecydujemy na jakiś towar to klikamy jeszcze raz przycisk "Załaduj" po prawej stronie towaru. Następnie wybieramy wagę towaru i klikamy "Ładuj". Potem klikamy "Sam wybiorę" i czekamy aż towar się załaduje. Jeśli chcemy rozładować towar to jedziemy do innego markera i klikamy przycisk "Rozładuj". 

Screeny z przewozu towaru :

09756908051355287226.png

60308979068247155225.png

47043401572999109379.png

93862123159861617234.png

22636070269394268375.png

91733153413304134240.png

 

Stacje paliw :

* Do wyboru mamy 3 rodzaje paliw. Benzyna, Diesel oraz Elektryczny. Auta tankuje się bardzo łatwo co widać na zdjęciach poniżej.

Screeny z tankowania pojazdu :

52595246528862173119.png

49495500002018618760.png

74057665323814543630.png

 

Radio :

* Na serwerze jest możliwość posłuchania sobie jakieś stacji radiowej. Na przykład RMF FM. Wystarczy wpisać komendę /radio i wybrać sobie własne stacje radiowe. Potem zamknąć panel i kółkiem od myszy wybrać dodaną stację.

Screen panelu radia :

65458356845572081201.png

 

Komunikacja miejska :

* Na serwerze zamiast frakcji "Taxi" postanowiliśmy stworzyć komunikację miejską czyli autobusy. Jest to tani środek transportu. Wystarczy iść na jakiś przystanek i wybrać cel podróży. 

Screen z przystanku :

31802004288707367485.png

 

Liczniki :

* Obecnie posiadamy 2 wyglądy liczników. Zamieszczę zdjęcia obu liczników.

Screeny liczników :

03105666579855781819.png

02678070691060383547.png

74087754912110530733.png

63042577011210621088.png

 

System domków :

* System domków jest również bardzo łatwy w obsłudze. Po wejściu w zielony domek pojawi nam się okienko zarządzania domkiem. Poniżej załączam zdjęcie.

Screen panelu domków :

35264991640156821862.png

 

System viatoll :

* System viatoll to elektroniczny system pobierania opłat za przejazdy drogami płatnymi (głównie autostrady).

Screen systemu viatoll :

54918537881848114152.png

 

Nasz serwer został założony w marcu i jak na razie się rozwija. Codziennie można zauważyć małe oraz duże zmiany takie jak: dodawanie nowych towarów bądź obiektów. W planach mamy bardzo dużo rzeczy, niektóre już są zrealizowane, nad niektórymi jeszcze pracujemy, a niektóre już są wcielone w życie. Posiadamy dużo prac własnego autorstwa, dobrych skrypterów oraz miłą, pomocną i wyszkoloną administrację. 

 

Serdecznie Was zapraszamy! Gra naprawdę wciąga oraz zapewnia godziny wspaniałej zabawy! 

Opublikowano

Refresh. Nowa wersja gamemoda została wgrana już na serwer.

 

Nowości:

Poprawiono kilka bugów,

nowa kamerka pod klawiszem F2(First Person),

freezy dla pojazdów prywatnych,

nowy panel policji, 

dodano skrypt który wyświetla informacje na czacie co 5 minut.

 

Serdecznie zapraszamy :)

Opublikowano

Nic ciekawego , odgrzany kotlet community.

Serwer oceniam na 5/10

Jeżeli komuś nie przeszkadza pełno skryptów gotowych i liczne bugi tooo polecam.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...