Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ][Skin] Wybór champa & skiny


Faldhor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam dwa pytanka.

 

1. Mam 7k IP i myślę nad jakimś champem. Lubie grać w jungli i na midzie, interesowały mnie postacie:

 

Ziggs

Ahri

Wukong

Aatrox (podobno z flarą robi rozpierdol ;o )

Jayce (tu jednak na topa jedna też lubie grać )

Kassadin

nocturne

Renekton

Rumble

Zac.

 

Jak widzicie adc nie ma bo nie lubie grać :)

 

 

2. Czy bardziej opłaca się kupić mystery box, czy czekać na promocje i kupić swój wymarzony skin ?

Opublikowano

wukong jesli pod team... 

 

+ podrzut

+ redukcja armora

+niewidka

+ dash

+ bonus AS

+ dobre przeliczniki

 

aatrox jesli pod solo

+ doskok

+ slow

+ pasywka

+ ult

+ hp/wiecej dmg

 

z flara aatrox potrafi zrobic miazge.

 

jesli chodzi o skiny, to mystery boxy z kumplami/samemu ze smurfa, bo promocja moze byc za rok, albo dwa, albo jutro. ;)

Opublikowano

Kssadin proponuje ci go potem kupić...dlaczego ? Bo są lepsze postacie od niego i kassadinem trzeba umieć grać. A teraz proponuje kupić za 6300 IP

 

Natulius-jungla

 

-mozesz dzięki kotwicy przyciągnąć przeciwnika do siebie i siebie do przeciwnika czyli dobre na początek gry gdy jesteś pod turetem .

-możesz spowolnić przeciwników oraz zabrać im HP w tym samym czasie

-dobry na tanka gdy jesteś już dobrym tankiem to cały team może cię walić przeż pół wieku .

-dobry na jungle

Opublikowano

Z tych postaci co wymieniłeś, na mida Ziggs! Kolega wyżej opisał go.

 

A w jungle.. Nocturne. Z flarą jest OP ^^. Świetne ganki po 6 lvl.

 

Na Topa Renekton obowiązkowo.

+ Wytrzymały.

+ Dwa dashe - E

+ Stune - W

+ Przyjemna farma

+ Sustain

 

 

A co do skinów. Poczekałbym na promocję ;)

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Polecam ci Ziggsa na mida a Wukonga czy Renektona na topa. 

 

Co do skinu, zalezy jaki jest ten twój wymarzony, jeżeli jakiś super mega epic elo to czekaj na niego, a jak nie to mystery skiny :D

Opublikowano

Na tych boxa się przejechałem już raz (nurse akali i jakiś gówniany warwick -.- ), a teraz jak hajsu nie mam to kilka skórek fajnych było ;v

 

Wydaję mi się, że kupie renka i potem coś na jungle i celuję tutaj Aatrox/Nocturne.  Wukong też spoko, ale grałem troche nim u kolegi i jakoś chyba nie dla mnie :v. Ja jak już mam się we wszystkich wjebać to nie moge szybko padać no a tym wukongiem wbiłem w 3 co prawda zaliczyłem double (samym ultem), ale jakoś chyba niee ;p

Opublikowano

Renekton to dobry wybór, jeden z najlepszych toperów na obecną metę. Również bym Ci go polecał, ponieważ:

 

  • sustain,
  • potężny przez wszystkie fazy gry (jednak jego najlepsza strona to early game),
  • silny stun,
  • podwójny dash,
  • AoE DMG,
  • brak many,
  • boost do HP.

A jeżeli chodzi o skina, to myślę, że ten nowy (Spalonej Ziemi) byłby najlepszym ze wszystkich.

Opublikowano

Ahri

 

+ boost z E

+ dobre combo

+ burst

+ mechanizm escape

+ aoe

+ lifesteal

Opublikowano

Ja od skina [Polecam czekać czemu?]

 

ponieważ niewiesz co ci sie trafi mi się trafił skin do ... annie...

                                                                          

Opublikowano

Zac w jungle, mój kolega w miesiąc z brązu 3 do golda 4 nim wyszedł. Bardzo fajna jungla mocne ganki op pasyw do tego potężny ult.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...