Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Zapachową Świeczke (Jak Kto Woli Ja To Nazywał Kulą Światła)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W temacie napisałem że nazywam to kulą światła wiecie czemu? bo jak sie troszke wypali zajebisty efekt:) i jeszcze pachni xD

Potrzebujemy:

2 świeczki (te długie)

20 torebek owocowej herbaty w piramidkach (albo mniej)

sznurek

folie

troszke wody

i oczywiscie zapałki

 

rozkładamy folie

rozrywamy torebki i wybieramy zawartość i kładziemy na foli

teraz nalewamy troche wody dosłownie troszkę

ugniatamy w kulę i czekamy aż wyschnie

kiedy mamy już kulke wyschniętą stapiamy świeczkę

i polewamy woskiem kulke musi być cała pokrywa woskiem

jeżeli został nam kawałek zapałki to wciskamy go do kulki

wyciągamy i wkładamy tam sznurek znowu polewamy woskiem

sznurek i po około 20minutach możemy podpalić kiedy warstwa

wosku sie stopi to zaczyna sie niesamowity aromat a herbata zaczyna

sie delikatnie jarać ale jeżeli wszystko pójdzie dobrze to

będzie zajebisty efekt :)

 

Fajny efekt? daj +

c3a5b1830a5a463e9625ffa18af0e6ba.0.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...