Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Restynid - Film streszczający Fabułe [HD]


Restynid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mapy już ukradliście z innych gier?

 

topic.

Marne, niezwiązane z metinem. Grafiki z innych gier, słabe efekty, muzyka i tekst strasznie kiepską czcionką.

 

Opublikowano

Mapy już ukradliście z innych gier?

 

topic.

Marne, niezwiązane z metinem. Grafiki z innych gier, słabe efekty, muzyka i tekst strasznie kiepską czcionką.

Ale ty jestes przyjebany idioto .

Nie czaisz przekazu to wykurwiaj. Napisali ze streszczenie fabuly z gry. Masz juz dojebany mozg chlopie.

Moze tez obrazisz quentiniosa?

 

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

Opublikowano

Mapy już ukradliście z innych gier?

 

topic.

Marne, niezwiązane z metinem. Grafiki z innych gier, słabe efekty, muzyka i tekst strasznie kiepską czcionką.

Buhahaha!

Mapy kradzione o boshe.... To żeś mnie koleś rozwalił ;D Chuj tam, że każdy serwer ma te same mapy tylko nazwy zmieniają i lvl dostępu (niektórzy nawet tego nie robią) a tu są inne i od razu dupka boli.

PzKVkWh.png

Profesjonalna obróbka video
 

Opublikowano

Mapy już ukradliście z innych gier?

 

topic.

Marne, niezwiązane z metinem. Grafiki z innych gier, słabe efekty, muzyka i tekst strasznie kiepską czcionką.

Ukradliśmy tzn ? Pokazaliśmy jedną mape i to z Aiona żeby sprawdzić wypowiedź pewnego Usera ;]

 

@topic , dziękuję na pewno w następnych klipach się to poprawi .

Opublikowano

Moze tez obrazisz quentiniosa?

 

Zajmij się sobą, nie mną, lepiej na tym wyjdziesz.

 

 

AW. Zastosowałbym w filmie czcionkę z polskimi znakami.

sygnatura2.png


Opublikowano

Zajmij się sobą, nie mną, lepiej na tym wyjdziesz.

 

 

AW. Zastosowałbym w filmie czcionkę z polskimi znakami.

Okej , na pewno poprawimy czcionke.

Dziękuję za wypowiedź.

Opublikowano

Mapy już ukradliście z innych gier?

 

topic.

Marne, niezwiązane z metinem. Grafiki z innych gier, słabe efekty, muzyka i tekst strasznie kiepską czcionką.

Czy Ty miałeś kiedykolwiek styczność z filmem? Co do czcionki pokaż mi miejsce, w którym nie mozesz się doczytać. Czcionka oddaje nastrój filmu. Nie związane z metinem -> takie jest założenie fabuły. Jest to swego rodzaju mit o tym co było przedtem nim powstał serwer Restynid. Mogę Ci obiecać, że na naszym serwerze znajdziesz nawiązania do fabuły. Grafiki z innych gier proszę tytuł gry i link do zdjęcia. Muzyka oddaje nastrój tego co się dzieje na ekranie, bo film jest sztuką audiowizualną. 

Reasumując idź pisać te Twoje wywody gdzieś indziej. Twój post nic nie wniósł do tematu poza pomówieniami, na które nie masz żadnych dowodów - przedstaw to porozmawiamy inaczej. Zapraszam Cie abyś wpisał w google film i przeczytał pare regułek co to wgl. jest bo widzę, że brakuje Ci wiedzy.

Opublikowano

Ukradliśmy tzn ? Pokazaliśmy jedną mape i to z Aiona żeby sprawdzić wypowiedź pewnego Usera ;]

 

@topic , dziękuję na pewno w następnych klipach się to poprawi .

Zajebiście nieudolnie walicie w chuja, albo nauczcie się kłamać albo tego nie róbcie.

Filmik chujowy jak wszystko co Wasze, no ale po za Twoimi przydupasami każdy to już wie.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Zajebiście nieudolnie walicie w chuja, albo nauczcie się kłamać albo tego nie róbcie.

Filmik chujowy jak wszystko co Wasze, no ale po za Twoimi przydupasami każdy to już wie.

Dziękuję za szczerą opinię. Lecz nie wezmę jej pod uwagę. Pozdrawiam Serdecznie.

 

PS: Pora zaczerpnąć więcej uwagi na swój serwer i bardziej mu się przyglądać i określać jego szczegółowe wady.Mydli oczy .

Opublikowano

Fabułka Daronian aka Slim? podobną chciał wstawić na serwer który miał wystartować kiedyś,ale na starcie padł.

Opublikowano

Fabułka Daronian aka Slim? podobną chciał wstawić na serwer który miał wystartować kiedyś,ale na starcie padł.

Niestety nie .

Opublikowano

Bardzo fajna praca, świetnie dobrana muzyka do najmniejszych szczegółów, grafika, efekty , wszystko idealnie pasuje do przekazu całego filmu. 

Podoba mi się. 

Opublikowano

Praca jak najbardziej mi się podoba.

 

Widać konkurencja atakuje i hejtuje.

 

Endymion ty sie uspokuj bo ci forum zaś będę spamowal

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...