Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką Czułość Myszki Ustawić


CJReap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja gram na 10, i jest dobrze, to zależy jak tobie jest wygodnie, i czy przy większej czułości dajesz radę, jak nie 10 to polecam 6/7 

by Neosieł

Opublikowano

Ja gram na 10, i jest dobrze, to zależy jak tobie jest wygodnie, i czy przy większej czułości dajesz radę, jak nie 10 to polecam 6/7 

6-7 ? 10 !?  OMG, człowieku, zadnego fraga bym nie miał, ja gram na 3.3 i gram elegancko, to kwestia gustu i przyzwyczajenia.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jeśli masz porządny sprzęt i podkładkę to zrób tak:
Ustaw myszkę centralnie na środku podkładki i przesuń na sam brzeg podkładki (lewy lub prawy). Ustaw taką czułość, aby po wykonaniu przesunięcia celownik w grze wykonał obrót o mniej więcej 210 stopni.

@Eldox

Tak

Jeśli chcesz żebym ci odpowiedział na pytanie, nie zapomnij zacytować mojego postu lub mnie oznaczyć  :)

 

Opublikowano

Jeśli masz porządny sprzęt i podkładkę to zrób tak:

Ustaw myszkę centralnie na środku podkładki i przesuń na sam brzeg podkładki (lewy lub prawy). Ustaw taką czułość, aby po wykonaniu przesunięcia celownik w grze wykonał obrót o mniej więcej 210 stopni.

Czy ty tez ogladasz izaka :D ?

Ja gram bez podkładki i daje rade graj na czułości która ci najbardziej odpowiada.

Opublikowano

Czy ty tez ogladasz izaka :D ?

Ja gram bez podkładki i daje rade graj na czułości która ci najbardziej odpowiada.

Każdy ogląda izaka xD xD xD xD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Powiem tak, jeśli masz mała czułość myszki musisz sobie ją ustawić na podkladce na srodku i jesli przejedziesz np. w prawo myszka do końca podkładki i wykona ci obrót 360 to znaczy, że jest najlepsza czułość myszki. 

PS. Duża czułość myszki nie jest dobra, bo jeśli panikagaming cie napotka to po tobie.

Opublikowano

Mi sie gra dobrze na standardowej. Zalezy od sytuacji jezeli jestem zamulony to musze wolniejsza ustawic a jak za bardzo to za szybko robie i musze obnzizyc.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Gówno prawda ludzie. Czułość trzeba sobie samemu dostosować do swoich potrzeb ponieważ to jest kwestia INDYWIDUALNA . Dodam również że zależy ile masz dpi i myszce. O takie rzeczy sie nie pyta...

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...