Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Porównanie C9 vs Dragon Nest vs Vindictus


djradki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Ostatnio zainteresowały mnie gry non-targetowe i chciałbym poznać wasze zdanie o tych trzech grach:
-C9

-Dragon Nest
-Vindictus

Chciałbym abyście też wybrali najlepszą z tych gier pod względem:
-grywalność

-oprawa graficzna

-oprawa audio

-poziom trudności (wiem, że to pojęcie względne)

-fabuła

 

Jeżeli uważacie, że jakaś gra n-t jest interesująca i jej nie wymieniłem (np. TERA), to proszę też o wzmiankę o nich.

 

pozdrawiam
djradki

Opublikowano

Jeśli lubisz bardziej realistyczną grafikę to wybierz C9 lub Vindictus.

Gry są bardzo podobne i mają dużo takich samych rozwiązań. 

Praktycznie cały czas robisz questy i obie gry są na tym oparte.

 

Jeśli bardziej fantasy to wybierz Dragon Nest.

Opublikowano

o Vindictusie nie mogę powiedzieć za dużo, bo nie spodobał mi się i po jednym dniu grania zrezygnowałem. Natomiast tak, Jeżeli wolisz grafikę  bardziej bajkową/fantasy to polecam Dragon Nesta. Jednak  u mnie zdecydowanie na pierwszym miejscu jest C9. Rozbudowany system klas, niesamowite pvp < ach ten breakdance palców na klawiaturze> , grafika całkiem niezła, chociaż nie powala. Tyle ode mnie, wybór należy do cb :)

sygnaleparkour.jpg

18706.png

Opublikowano

Ja od siebie również nie polecam Vindictusa. Strasznie szybko się nudzi. Jeśli chodzi o c9 to gra ma bardzo dobre pvp / crafting / masa misji / masa postaci. Szkoda tylko ze nie ma jakiegoś late game fajnego ( mi znudziło się na 63 lv ). Natomiast w Dragon Nest nie mialem okazji zagrac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...