Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomóżcie mi przypomnieć


MPKiller545

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko siemankko

 

Mam pewien problem, przypomniało mi się jak za młodych czasów grałem w pewną grę i chętnie bym sobie w nią ponownie zagrał.

W tym problem, że pamiętam tylko 1 rozgrywkę i jak wyglądało logo tejże gry.

Więc zwracam się do was, może ktoś z was grał / widział tą grę i mi poda jej tytuł.

 

OPIS (w miarę możliwości) :

 

W tej grze był tryb One Flag, chodziło o to aby zdobyć flagę, utrzymać ją na swoim pojeździe i przejeżdżać przez wyznaczone checkpointy. Flaga utrzymywała się dopóki ktoś z wrogów nas wystarczająco nie zepchnął (do tego nie jestem pewien). Na fladze widniało logo tej gry.

 

Logo miało tło białe, z czarną "dużą plamką" i na niej było coś napisane w żółtym kolorze (prawdopodobnie tytuł tej gry :D)

 

 

;)

Zbieram warny za offtop (rzekomy SPAM).

Opublikowano

Siemanko siemankko

 

Mam pewien problem, przypomniało mi się jak za młodych czasów grałem w pewną grę i chętnie bym sobie w nią ponownie zagrał.

W tym problem, że pamiętam tylko 1 rozgrywkę i jak wyglądało logo tejże gry.

Więc zwracam się do was, może ktoś z was grał / widział tą grę i mi poda jej tytuł.

 

OPIS (w miarę możliwości) :

 

W tej grze był tryb One Flag, chodziło o to aby zdobyć flagę, utrzymać ją na swoim pojeździe i przejeżdżać przez wyznaczone checkpointy. Flaga utrzymywała się dopóki ktoś z wrogów nas wystarczająco nie zepchnął (do tego nie jestem pewien). Na fladze widniało logo tej gry.

 

Logo miało tło białe, z czarną "dużą plamką" i na niej było coś napisane w żółtym kolorze (prawdopodobnie tytuł tej gry :D)

 

 

;)

 

Mniej więcej z którego roku ta gra jest?

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Opublikowano

To jest gra na PCta

 

A rok tej gry, to hm, mniej więcej gdzieś tak od 2000 do 2005

Zbieram warny za offtop (rzekomy SPAM).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...