Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czyżby to był sen? Gold IV?


FoxOnSky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyżby to był sen? Wbiłem Golda IV bez żadnego wysiłku?

 

 

Enemy Master przegrał promo do G1, szkoda mi go (Serio) BTW. Gold to elohell.Hfwsw47.jpgSWIPxa7.png

Opublikowano

hehe Wbiłeś golda ??

 

Ciesz się :)

 

 

Ps: Brawo :)

 

Może zagramy? uczę się zedem więc lamie :)

 

 

B2 Przez kuzyna idiote xD

                                                                          

Opublikowano

Golda to mam od dawna, ale teraz jakoś w nocy mnie wzięło na rankedy i tu nagle IV wbijam.

Co do duo to na razie z nikim nie gram, bo chce sprawdzić czy to takie trudne wyjść Solo Q z Golda, jak wbije platyne (Kilkanaście milionów lat) to pewnie zacznę grać duo.

Opublikowano

Gratuluje. Tryhard do platyny!

 

W Goldzie nie jest tak ciężko jak mówią. To głupie wymówki. Zależy od podejścia ;)

 

 

@Gamus co racja to racja. Ale da się z nimi jakoś dogadać. Wystarczą chęci. Mówie oczywiście na swoim przykładzie, gdzie bez problemów przez Golda przeleciałem ;)

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Gratuluje. Tryhard do platyny!

 

W Goldzie nie jest tak ciężko jak mówią. To głupie wymówki. Zależy od podejścia ;)

Zależy czy trafiasz na ludzi którzy chcą iść wyżej, czy na takich który poziom to max G3-5 i kaleczą grę :)

 

@top

Gratki, niedawno też siedziałem w Goldzie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...