Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

co sądzicie o tym kawałku


likus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tekst do rapu 
Jak jest do bani to go hejtować biorę to na klatę mój własny dawno nie pisałem właściwie ostatni kilka lat temu ale nigdy jeszcze nie napisałem tak długiego kawałka

 

 

ja nadal kocham cie i nie mogę sobie odpuścić
lecz ty wciąż masz mnie gdzieś dzięki tobie mam ten flow
ty dajesz mi powód do życia dzięki tobie czuje że żyje
tylko ty nikt inny
nigdy czegoś takiego nie czułem jak przy tobie,
przy tobie nie wiem co mówić stresuje się
ty nadajesz mi sens przez ciebie już tyle nie widzę jak kiedyś
straciłem tą moją abstrakcje lecz zyskałem zupełnie coś nowego
coś czego nigdy nie miałem i mam to tylko dzięki tobie
to jest niesamowite
tylko dlaczego ty masz mnie w dupie
i olewasz mnie a ja kocham tylko cie
ale ja nie odpuszczę cię
zawsze będę miał nadzieje że pokochasz mnie
że będziemy razem nigdy nie stracę tej wiary
ze kiedyś może będzie lepiej
byłem pewny tej miłości gdy uśmiechałaś się
gdy rozmawialiśmy, rozśmieszaliśmy się
gdy pocieszaliśmy się i opowiadaliśmy o sobie
lecz ty zawiodłaś mnie zaczęłaś mnie mieć gdzieś
zawsze się obawiałem ze im bardziej będziemy oddaleni
od siebie przez kilometry przez problemy życiowe
ty przestaniesz kochać mnie
nie wiem czy ten tekst ma sens
czy to co do ciebie mówię dociera
czy ty wo gule słuchasz mnie
może przestałaś kochać mnie
jeśli tak to powiedz mi to i nie dręcz mnie
nie zmuszaj do rozmyślania i śnienia o tobie

o tych pięknych błękitnych oczach o tym uśmiechu i o całej tobie


 

334qlo8.jpg
Opublikowano

Dziwnie sie go rapuje... Średni :D

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Zanim zajmiesz się pisaniem, to sobie posłuchaj rapsów. Tylko nie GanjeMafie czy innego syfu.

Jak ktoś chce zagrać w Metina na TBD - pisać.

Opublikowano

każdy dostał like i każdy z was za coś innego jedna wypowiedzieć mnie rozśmieszyła inna zainteresowała każda zadziałała inaczej 

334qlo8.jpg
Opublikowano

każdy dostał like i każdy z was za coś innego jedna wypowiedzieć mnie rozśmieszyła inna zainteresowała każda zadziałała inaczej

Da się to rapować, ale nie rytmicznym rymowaniem tylko takim nawijaniem i "doganianiem" bitu :p

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Trochę na ortografii się wyłożyłeś... I ogólnie tekst jest o maśle maślanym 'kocham ją, a ona mnie nie, ale ja nie odpuszczę, ale ja ją kocham, a ona ma mnie w dupie, smutny jestem życie się wali' itd... :x

Opublikowano

Trochę na ortografii się wyłożyłeś... I ogólnie tekst jest o maśle maślanym 'kocham ją, a ona mnie nie, ale ja nie odpuszczę, ale ja ją kocham, a ona ma mnie w dupie, smutny jestem życie się wali' itd... :x

aaa tam na ortografii szczegół w sumie nie zwracałem na to uwagi chociaż powinienem ale od początku tego miesiąca mam tak posrane życie że to przegięcie może stąd to ale mniejsza o to

334qlo8.jpg
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...