Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NestiaMt2 - Poszukuje Reklamy , Youtuberów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj


w świecie fantazji,gdzie nie panują żadne normy i zasady , w świecie w którym panuje strach i odwieczna rywalizacja najpotężniejszych ludzi na ziemi zrzeszonych na dwóch ogromnych kontynentach Nestii


Jak w temacie poszukujemy Bardzo dużej reklamy w formie YT, FB, i inne fora Serwer typu Medium 140 lvl


63164418810352466606.png


Tworzenie Filmów Video oraz ich promowanie.


Uczciwość.


Solidnie wykonanej pracy.


Dobrego kontaktu.


Chęci do pracy.


78243756325456972720.png


Uczciwość.


Miłą atmosferę.


100% zaufania.


● Kostium YouTube.


● Przedrostek w grze [YT].


88569207296309706347.png


[HA]Kajetan - Właściciel całego projektu, Sponsor, Osoba zajmująca się sprawami technicznymi.


[GA]DraQla - Grafik serwerowy Bardzo zaufana osoba.


 


Kontakt


GG : 47330773


PW - Forum


TeamSpeak:  ts.4gry.pl


Facebooka - Kliknij Tutaj

Opublikowano

Nie polecam ,robi serwer z tutami , nie potrafi nic zrobić porządnie. Co najważniejsze komendy typu dice nie potrafi zabezpiezcyc.Zwykly gracz jego serwer bedzie w stanie wydupczyc. ^^

Serwer nie wystartuje nawet :D + Opinia i dowody na kajetanka pojawią sie w jego prezce ;] 

 

Do REKLAMY: Jezeli chcecie sobie zepsuc opinie to droga wolna.

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

Opublikowano

Nie polecam ,robi serwer z tutami , nie potrafi nic zrobić porządnie. Co najważniejsze komendy typu dice nie potrafi zabezpiezcyc.Zwykly gracz jego serwer bedzie w stanie wydupczyc. ^^

Serwer nie wystartuje nawet :D + Opinia i dowody na kajetanka pojawią sie w jego prezce ;] 

 

Do REKLAMY: Jezeli chcecie sobie zepsuc opinie to droga wolna.

twoja opinia oraz twoje wypowiedzi wisza mi gleboko a tymi dowodami mozesz sb dupe podetrzec zegnam idz stawiaj dalej swoje serwerki tylko dla kasy a i twoj sponsor niech wgrywa phpmyadmin na dedyku zabojstwo dla maszyny^^

Opublikowano

Nie polecam ,robi serwer z tutami , nie potrafi nic zrobić porządnie. Co najważniejsze komendy typu dice nie potrafi zabezpiezcyc.Zwykly gracz jego serwer bedzie w stanie wydupczyc. ^^

Serwer nie wystartuje nawet :D + Opinia i dowody na kajetanka pojawią sie w jego prezce ;] 

 

Do REKLAMY: Jezeli chcecie sobie zepsuc opinie to droga wolna.

nie chcę mi się z tobą gadać to tylko tyle powiem xD

https://www.youtube.com/watch?v=q2xJkJ74XoQ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...