Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która nacja do najszybszych czołgów?


Musioł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W jaką nację iść, aby mieć najszybsze lekkie czołgi? Na internecie różnie piszą.

I jak już doradzicie mi jaka ta nacja, to do jakiego czołgu dążyć?

 

Niby T-50/2, ale nie widzę w badaniach tego czołgu, jest tylko T-50, ale są szybsze od niego.

Opublikowano

Skoro czytałeś na necie o T-50/2 to widzę poradniki tak aktualne, jak sygnatura Jugensa (Taki mały żarcik xD)

 

Najszybsze LT/MT To francuska linia do BC 25t. Od 5t czołgi świetnie nadają się do podświetlania przeciwników, a przy tym są bardzo szybkie.

 

Najszybszym czołgiem w grze jest niemiecki Pz. 1c i na prostej osiąga 79Km/h (Ciężko, ale da się), a z górki potrafi jechać 105km/h (Potwierdzone info).

Opublikowano

Skoro czytałeś na necie o T-50/2 to widzę poradniki tak aktualne, jak sygnatura Jugensa (Taki mały żarcik xD)

BAdum tsssssss :D

 

Z wysokich tierów MT to ruski i Francja ale z niższych to PZ1C , BT-7 itd.

 

I tak sie spytam po co ci najszybsze czołgi ? samobójcze rajdy już nie są w cenie (nigdy nie były).

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Ten poradnik chyba jest nieaktualny, ponieważ czołg Ob. 416 ma 1.724 średnich uszkodzeń na minutę, a na filmiku mówią że aż 2400 :)

Najedź myszką na dany czołg średni w garażu a wyświetli Ci się w okienku z danymi czołgu jego dpm (obrażenia na minute)

76561198001815076.png
Opublikowano

No okej, lepiej kupować te pociski na penetrację czy uszkodzenia? Częściej się uszkadza czy penetruje wroga?

 

Zawsze standardowe są PP'ki. Gdy masz problem z przebiciem wroga ładuj "golda", czyli pociski pod kalibrowe. Odłamkowo burzące służą do niszczenia czołgów słabo opancerzonych typu arta, czy LT.

Opublikowano

Zawsze standardowe są PP'ki. Gdy masz problem z przebiciem wroga ładuj "golda", czyli pociski pod kalibrowe. Odłamkowo burzące służą do niszczenia czołgów słabo opancerzonych typu arta, czy LT.

 

A co się stanie jak tą amunicją pod kalibrową będę strzelał w słabo opancerzone? Będzie gorzej działać niż te burzące?

 

 

I lepiej patrzeć na średnią penetrację niż średnie uszkodzenia przy wyborze czołgu?

Opublikowano

A co się stanie jak tą amunicją pod kalibrową będę strzelał w słabo opancerzone? Będzie gorzej działać niż te burzące?

 

 

I lepiej patrzeć na średnią penetrację niż średnie uszkodzenia przy wyborze czołgu?

 

Są dużo droższe od PP'ków i szkoda kasy na nie.

 I lepiej patrzeć na średnią penetrację niż średnie uszkodzenia przy wyborze czołgu?

 

 

Na nic nie patrz. Jak robisz jaką linię, to korzystaj z najlepszej lufki i tyle. W większości lepiej mieć większą pene, bo przy okazji RoF się zwiększa.

Opublikowano

Co do pytań jaki czołg średni wybrać, wszystko zależy od twojego stylu np

- Hamerykańskie = dogfight (bliskie starcia 1 vs 1)

- Niemieckie = czołg snajper (mocne działo, słaby pancerz)

 - Fracnucskie = Hit&run (szczególnie w wyższych tier'ach)

 - Ruskie = unierwsalne, drzewko bardzo zalecane dla newbów ponieważ jak ktoś napisał, "wybaczają wiele błędów"...

 

Wybór należy do ciebie !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...