Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze gry = Przegrane = Przegrana z cebulami


Kenway.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16/15/5 so pro .. odrazu po statach widac,ze wszystko ksules i wbjales sie w 5 za killem :) 15 deadow haha :D nie masz czasem ss'a z ekranu po grze w tym z 41 killi?

gz penty.

baner.png

Opublikowano

16/15/5 so pro .. odrazu po statach widac,ze wszystko ksules i wbjales sie w 5 za killem :) 15 deadow haha :D nie masz czasem ss'a z ekranu po grze w tym z 41 killi?

gz penty.

Pokaż swoje staty cwaniaczku. pewnie 5/5/10 co nie?

TONV8iZ.png

Opublikowano

9/8/4 jest naprawdę się czym chwalić.

+ jeszcze twoja gra Pantheonem - Eq kupiłeś byle jakie nie widze tutaj zrobionego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolego to nie Metin, tutaj nie ma EQ.

Nie potrafiłeś wycarrować i pogódź się z tym.

Opublikowano

To jest dopiero lvl 11.. Normale.

Nic dziwnego, że mogłeś trafić na osoby, które nie dawno zaczęły swoją przygodę.

 

Zbieranie wszystkich killi =/= wygrana. Co z tego, że Ty będziesz 'feednięty'.

 

 

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Jesteś nobem, nie umiesz carrować, sam ogromnie sfedowałeś (14 śmierci to b. dużo), dziękuje dobranoc. Jakiś problem? pisz 1v1 na pw, tylko jestem na chacie do 16 więc sie śpiesz

3d8b54f471ac3645gen.png


Moja sygna:


http://img341.imageshack.us/img341/1362/betternerfireliasig.png


Kiedyś były czasy gdzie wszyscy byli równi, a teraz modek wysokość sygny 400 a dla szaraków 200 pozdro frajerzy!


 

Opublikowano

Jesteś nobem, nie umiesz carrować, sam ogromnie sfedowałeś (14 śmierci to b. dużo), dziękuje dobranoc. Jakiś problem? pisz 1v1 na pw, tylko jestem na chacie do 16 więc sie śpiesz

 

Gamus wiesz wgl co znaczy skrót EQ?

 

placz bo normala przegrales

Wypierdalać ;-)

TONV8iZ.png

Opublikowano

Haha kontrowersyjny temat :D

Robiąc smurfa same winy powinieneś mieć :D

 

Full Build i jeszcze żeś fragi podpierd..ł. 
Pozdro poćwicz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...