Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co mi daje bycie złym? Czy wojownik może nosić broń 2-reczną?


Domenis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj zacząłem grać w gw. Mam kilka pytań

1.Co mi daje bycie złym?(ferocity)

2.Czy wojownik może nosić broń 2-reczną?

3.Jakieś porady dla wojownika na początek?

 

 

@edit. Co polecacie dodawać w slot skills?

a11176.jpg

Opublikowano

Odnośnie 2 pytania to tak. Np. Greatsword.

Jeśli chodzi o bycie złym to wydaje mi się, że nie ma to większego znaczenia.

A co do porad to najlepiej jest samemu wyczuć z którymi skillami i bronią gra ci się najlepiej. Ja osobiście polecam greatsword oraz młot.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

1. W sumie nie ma to wpływu na rozgrywkę, to tylko charakter twojej postaci.
2. Wojownik może używać broni dwuręcznej. A dokładniej tych broni :
 

  • Dwuręczne:
  1.         Hammer
  2.         Greatsword
  3.         Longbow
  4.         Rifle
  • Jednoręczne (główna ręka):
  1.         Topór
  2.         Miecz
  3.         Maczuga
  • Jednoręczne (druga ręka):
  1.         Tarcza
  2.         Róg wojenny
  3.         Topór
  4.         Miecz
  5.         Maczuga

3.Na początku grasz solo, więc w slot skills wpakuj najlepiej 4 sygnety (samolubna wersja, ale do gry solo dobra, gra w party - banery)
Największy dmg wyciągniesz na greatsword / axe+axe z tego co się orientuję.

 

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Największy dmg wyciągniesz z campienia na great swordzie. Do expa jak kolega wyżej polecam 5 sygnetów. Do expa bronie to gs oraz sword+warhorn.

graphic.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...