Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozłacza Co Okolo 10 Min Pomocy


gtahoster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

od dłuższego czasu staram się zrobić serwer na tkz. zewnętrznym IP ii wszystko sie udało innym działa wszystko śmiga ale jak zawsze nie ma to jak coś się zjebie. Co około 10 min serwer się " rozłacza " wywala wszystkich z serwera i nie można się zalogować. To samo dzieje się z plikami nawet czystymi. Może to być wina UPC np blokują mi coś itp?? Napewno nie jest to wina internetu gdyż mam 5 Mb czyli wystarczająco a i komputer wystarczy. Wie ktoś co może być przyczyna ??

 

 

P.S za odpowiedź która mi pomoże daje 5 !!

DAJ MI TEGO -- nie bądz żyła z góry thx :)

minus+new+blk.jpg

Opublikowano

pisząc nie można się zalogować masz na myśli komunikat "zostaniesz połączony z serwerem" ?

 

Jeśli tak to tu:

To jest ukryta treść, proszę

masz poradnik... chociaż osobiście uważam że ma pare błędów

Regards

 

Tushi

 

//We are Anonymous. We are legion. We do not forget. We do not forgive. Expect us!

Opublikowano

Napisane jest wyraźnie że wywala z serwera i nie chce połączyć nawet jak sam jestem na serwerze !! wgrałem nowe pliki wchodze na serwer i jestem sam i to samo dopiero jak wpisze

 

/etc/rc.d/netif restart

 

zaczyna działac

DAJ MI TEGO -- nie bądz żyła z góry thx :)

minus+new+blk.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...