Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Kogo polecacie aby kierować gry?


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kogo polecacie aby kierować gry rankingowe?

Najbardziej lubie grać mida/jungle/top 

Myślałem nad Sejuani na jungle.

Wspomnę że mam vip bola więc postacie którymi się też łatwo kieruje ale trudne to postacie do ogarnięcia, to też możecie podać.

 

Bedo layki

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

polecam ci wukonga top/jungle/mid

- obnizenie pancerza na Q , reset AA

- stealth na W

bonusarrow-10x10.png atk spd i doskok na E

-aoe ult z podrzutem,miazga w TF

- dobre ganki jak jeszcze w krzachach uzyjesz W

- dobry na 3 linie : mid/top/jngl

baner.png

Opublikowano

Lee sin.

Mocna counterjungla

Bardzo mocne ganki po 6

Szyybki smok xD

Silnee early

Wystarczy ? xD

Opublikowano

Te postacie mam, przejadły mi się xD

 

Dlatego się pytam nad kobitą z dzikiem

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Na bolu jak już up wspomniał kata, natomiast normalnie:

 

Mid - Akali, Ahri, Fizz, Ryze, Yasuo, Kha

Top - Xin, Ryze, Yasuo

Jungle - Xin, Master, Udyr

Adc - Najłatwiej Vayne

Supp - Annie

 

Edit: Sejuani nie wyccarujesz tak łatwo gry bo jak team będzie do bani to rzucisz ulti oni nic a potem jesteś zbędny

Opublikowano

Na bolu jak już up wspomniał kata, natomiast normalnie:

 

Mid - Akali, Ahri, Fizz, Ryze, Yasuo, Kha

Top - Xin, Ryze, Yasuo

Jungle - Xin, Master, Udyr

Adc - Najłatwiej Vayne

Supp - Annie

 

Edit: Sejuani nie wyccarujesz tak łatwo gry bo jak team będzie do bani to rzucisz ulti oni nic a potem jesteś zbędny

jesli wiesz w jakim momencie sie wbic i rzucic ulta to sejuani jest zajebista,polecam ci ja

moj kumpel carruje nia gry,bardzo mocne early ganki i pomaga na kazdej linii,wiekszosc gankow to kill lub uzyte summonerki :)

plusy seju

- duzo slowow

-szarza

- aoe skille

- aoe stun i slow na ulcie ( mozna trafic nim nawet 5 osob)

-dobre ganki w early

- dobry tank

baner.png

Opublikowano

Top - Renekton, Ryze, Wukong, Jax

 

Jungla - Vi, Shyvana, Pantheon, Kha'Zix

 

Mid - Zed, Akali, Kha'Zix, Katarina, LeBlanc (sam Zedem wszytko prawie wygrywam)

 

Adc - Vayne (trudna), Jinx, Lucian, Caitlyn

 

Support - Thresh, Leona, Morgana, Annie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...