Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dobry zarobek na PandoraMt2 i nie tylko :)


NfsdriverPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak :

1.Pobieramy Metin2Mod 2012SF. (metin2mod.tk)

2.Instalujemy w głownym folderze Pandory.

3.Odpalamy PandoraMt2.

4.Tworzymy nową postać (Woj Body).

5.Gdy wejdziemy do gry wpisujemy komendę na czacie /cguild i robimy naszą gildię.

6.Na czacie wpisujemy /expd  aby dodawalo expa do gildi ustawic tak na 10% lub więcej.

7.Wciskamy F6 i wybieramy PickUp i będzie samo podnosiło sztabki.

8.Kupujemy bardzo dużo potek i pelerynek.

9.Na czacie wpisujemy /expbot i bierzemy funkcje, która bierze pelerynki z naszego inventory.

10.Czekamy z 4 lub 5 godzin (aby sposób ten sie udał musimy być cierpliwy i mieć dużo wolnego czasu :) )

11.Ostatni krok: Sprzedajmy wydropione sztabki i cieszymy się kasą i mamy fajne eq :)

               

 

                                        Jest to mój pierwszy                                                                                                     teamat na tym forum 

                                              Pozdrawiam całe                                                                                                                 Forum!


Zapraszam komentujcie i oceniajcie :)

Opublikowano

Wydaję mi się, że na Pandorze jak i na większości Easy po oddaniu 1-2 expa do gildii wbija się maksymalny lvl i nie można już oddawać.

Sposób stary, był wielokrotnie na forum. Niczego nowego nie odkryłeś :p

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Nic nowego.. sposób ten jest znany od lat.

Temat zbędny, ale no.. plus za chęci.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...