Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy da się przenieść folder z lole na inny komputer? ( przez pendriva)


toltiobi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym przenieść lola z laptopa na stacjonarnego. Tylko że nie wiem czy będzie działało przerzucenie folderu z kompa na kompa. Oczywiście pendrivem. Jeżeli się da to proszę napiszcie mi przy pomocy jakich programów ( jeżeli jakichkolwiek potrzeba). 

3c893855fa50416930a631c33912b469.jpg

Opublikowano

Jak ja przegrywałem koledze to działało, więc Tobie też powinno działać.

ok przegrywa się, zaraz sprawdzę 

3c893855fa50416930a631c33912b469.jpg

Opublikowano

Jeśli na obu PC macie ten sam system operacyjny to nie powinno być żadnych problemów z odpaleniem, o ile drugi PC ma wszystkie potrzebne programy do lola takie jak Net Framework itd. W razie czego odpalaj w trybie zgodnosci ; p

Opublikowano

Odświeżam. Gdy odpalam lola na drugim komputerze towyskakuje Błąd rads launcher user kernel czy cos takiego. Próbowałem kasowac ten plik i podmieniać i dalej nic

3c893855fa50416930a631c33912b469.jpg

Opublikowano

Zrób tak: Zainstaluj lola na stacjonarnym i podmień pliki na zaktualizowane. Ja tak zrobiłem i jest ok.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...