Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Invalid uppercase and lowercase letters in name. Please spell this name like Fosa12.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy właściciel serwera próbuje na niego wyświetla się mu taki komunikat:

 

Invalid uppercase and lowercase letters in name. Please spell this name like Fosa12.

 

W konsoli jest podobnie:

[11:59:31 INFO]: GameProfile{id='2528911ded2b3b708854dc3dccdd9d8e', name='fosa12'} (/*.*.*.*.*:*) lost connection: ?cInvalid uppercase and lowercase letters in name.
?ePlease spell this name like "?dFosa12?e".

Z tego co się dowiedziałem wina leży w Factions, ale nie wiem jak to naprawić. Proszę o jak najszybszą pomoc, ponieważ dzisiaj o 19.00 ma być otwarcie. Nie piszcie żebym wgrał inny plugin od gildii bo i tak go nie wgram. 

Pomogłem? Liczę na LIKE :D

  

Opublikowano

w takim wypadku mi pomagał restart serwera :D i to powinno pomóc

 

Ponad 2h się z tym męczę i uwierz że próbowałem już prawie wszystko...

Pomogłem? Liczę na LIKE :D

  

Opublikowano

spróbuj usunąć ze świata zapisy gracza

 

Były tam dwa pliki, jeden nazywał się fosa12 a drugi Fosa12 :D W tym był problem

Pomogłem? Liczę na LIKE :D

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...