Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odzyskać przypadkowo sprzedany czołg premium


Ziółko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam postanowiłem to dokładnie opisać, niektórzy mają z tym problem tak więc opiszę to :) 

 




Należy wejść na stronę 

 

https://eu.wargaming.net/support/

Wybrać opcję nowe zgłoszenie

8bbe4500b2.png


Po czym wybieramy opcję nowe zgłoszenie: 

f5d3cdee3b.png

 

 

Wybieramy grę do której mamy wysłać zgłoszenie w tym przypadku World of Tanks 

 

 

559b9f61bf.png

Poniżej wyskakuje okienko wybieramy odpowiednią opcję w tym przypadku: Jednorazowe przywrócenie czołgu premium. 

 

 

13b01a1c8f.png

 

 

Poniżej wpisujemy powód 

 

1765c06151.png


Wybieramy kontynuuj, po czym:

9ed739d9cb.png


W następnym okienku opisujemy swój problem: 

9d2e6dfd37.png


Np. Witam, kiedyś sprzedałem czołg premium T14 V tieru. Teraz zagrałbym sobie nim, przepraszam za wszelkie niedogodności brakowało mi troszkę kredytów i go sprzedałem, teraz chciałbym go odzyskać chciałbym teraz wykorzystać tę opcję. Pozdrawiam ZIołoPCTV.


Poniżej zaznaczamy wszystkie opcje i dajemy kontynuuj 

fdabc0844c.png

 

Mam nadzieję że pomogłem chociaż jednej osobie, proszę moderatora o zdjęcie %, pozdrawiam ZioloPCTV
 

Opublikowano

Poprawka*

Poniżej wpisujemy powód 

 

1765c06151.png

 

 

Nie trzeba tego robić. Wpisuje się to tylko po to, aby system wyszukał rozwiązania problemu przed napisaniem do supportu, a z racji, że nie ma innej opcji, niż kontakt z supportem, system nam nie pomoże :)

 

Edit: Racja, mój błąd.

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli moge sobie spedac np t34 by dostac kredyty i 1 raz moge go odzyskac?

 

Tak, ale musisz mieć dokładnie tą samą ilość kredytów, w momencie odzyskiwania.

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...