-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
adi8pl
adi8pl
Cześć,
Mam z pozoru mały problem - z pozoru, bo widać go to oczy wywala na orbitę ,a dokładniej :
Na całym monitorze mam porobione pionowe paski - nie zobaczy się ich o tak sobie - widać je dopiero po looknieciu na czcionkę (napisy) i idąc wzrokiem za tym rozmyciem dotrzemy aż do górnej (lub dolenj) krawędzi monitora. Jestem przekonany, że to ma jakiś związek z odświeżaniem, ale kiedy zmieniam z 75 na 60 to jakbdyby to rozmycie pojawia się w tych ,,normalnych" paskach
. Myślę, że wina leży gdzieś w ustawieniach, bo to nie pierwszy raz mam taki problem - wcześniej udawało mi się go rozwiązać, ale to było dawno i nie pamiętam jak - reinstalacja sterowników nie pomogła , monitor to PHILIPS 190 CW . Karta GTX 770 . Dodam, że stało mi się tak jakiś czas po grzbaniu w rozciąganiu pulpitu, ale bardziej nie chodzi o to rozciąganie, ale o samo kliknięcie ,,zastosuj" w panelu sterowania (np. nvidia mówi 60 hz, a win 75 hz i stąd coś takiego) HALP ME! da się żyć, ale mam wrażenie że jestem upośledzony jak to widzę...
2 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.