Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Nagrywac Filmy Z Gry Bez Lagow ?


Ha3py

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Jak nagrac film z gry aby nie miec lagow podczas jego nagrywania ? ...

Probowalem programami :

- Fraps

-Hypercam1,2

- CamStudio

 

 

Co z tym zrobic ?

Prosze o pomoc ! Bedzie 5-teczka :D

 

Jak by bylo malo informacji to moge podac wiecej ...

Opublikowano

lol nagrywac z 1fps? to pr0 jestes ciekawe jakie filmiki z tego wychodzą... CamStudio mi nie laguje, to zależy głównie od kompa, spróbuj jeszcze AviScreen Classic.

[TUT] Full Autoit V3 Tutorial

yo po 1 nie kayloger tylko bot który zapamiętuje hasła -_-

stop1.png

Opublikowano

To zależy, ja testowałem chyba wszystkie, ale najbardziej spisał się Fraps, jednak za dużo waży, a zmniejszanie wielkości w tym też jakości trochę trwa.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Trzeba mieć trochę lepszego kompa. Ja mam do nagrywania :

 

2.6 GHZ AMD

2gb ram ddr

Grafika 128 mb

 

i gothica 2 na full detalach nagrywam. Ale w metinie coś mi to nie idzie bo mam dziwne "cofki" do tyłu itd. nawet bez nagrywania... ;/

Opublikowano

z Gry : Fraps

z Pulpitu: HyperCam

 

 

@ CamStudio : z tego co widze ludzie maja straszne lagi .. (nie polecam)

Walić Minusy!

niewiem1sygna1.jpg

 

 

 

Sygnatura Stworzona Przez 'Shiron7'

 

 

Piszę poprawnie po Polsku.

Opublikowano

Żeby nagrywać filmiki w wysokich rozdzielczościach bez lagów musisz mieć najlepiej szybki dysk SSD, bo lagi nie są spowodowane programem czy słabym komputerem, to dysk po prostu nie nadąża zapisywać danych.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

jak nagrasz lagi i grafa moga byc zjebane

ale jak juz przerobisz to moze wyjsc z tego cos ladnego tylko zamiast 20 MB bedzie mial 200MB ...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

ej bo ja chce zaczac letsplaye z kolega krecic oi mnie tak laguje i nie wiem czy to ten fraps czy omp bo komp mam 1 ramu i chyba 1.67GhZ panel NvIDIA napiszcie czy sie oplaca...

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...