Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Csyt2- Nie Mogę Się Lognąć :F


damianez122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tak samo. ;/ Najdziwniejsze jest to że na statusie pisze ONLINE, w kliencie L99 pisze że jest Normalny a na modzie kamera NORM/BUSY

jakiś bezsens. Strona OFF ;/ Chyba nasz kochany CsYT2 pada... ;(

Metin2.PL

Almanach - S7

40+ Dagger

 

Aaa... I LoFffciaM banankiIi :*

 

6648.gif

,user,by,serek.htm'>32927.jpg

31674.gif

6680.jpg

33983.png

34040.png

 

 

http://www.youtube.com/user/xForgeMetin2

 

Mam Wyjeb*** na plusy i minusy. Dawajcie co uważacie.

Opublikowano

mozliwe ale mi tez stronka nie dziala chociarz mogli chinole zmienic ip zeby pl nie mogli:(

58571518-31d7-fae7-10f7-b6d66f065f70-banner.jpg

 

Zbieram -

Opublikowano

Wczoraj o 2:00 naszego czasu ich 7:30 został umieszczony news , który dzisiaj zniknął " Przepraszamy za utrudnienia w grze , mamy problem z siecią awaria zostanie rozwiązana ok 8:00 .. Widocznie mają dalej problemy i starają się to zrobić więc bez obaw.

Opublikowano

Ja gram na kamerze i mi działa.

 

To świetnie bo status off ale Tobie działa Ty to jednak jesteś ' hakjeeer ' ;]

Opublikowano

ej ale jak ja wlaczam ta ikonke z wojem to mi sie pokazuje ttakie cos:P tam klikam to 1 i wyskakuje po chwili jakis blad czy jak po chinsku wy tez tak macie?

58571518-31d7-fae7-10f7-b6d66f065f70-banner.jpg

 

Zbieram -

Opublikowano

ta ja to samo mam chyba sciagne nowy login i lookne moze client juz bledu nie ma ...

userbarcabal8.jpg

 

userbarcabal4.jpg

 

Cabal: Jupiter

Lvl: 48 :) - rośnie w zastraszającym tempie

Klasa: Warrior

 

Mars

Lvl: 180

Klasa: FS

Opublikowano

Czy do was nie dochodzi , że serwer jest wyłączony chwilowo bo ma problem z dedykime ( siecią ).

Opublikowano

na chwile obecna jest juz on wbijac

userbarcabal8.jpg

 

userbarcabal4.jpg

 

Cabal: Jupiter

Lvl: 48 :) - rośnie w zastraszającym tempie

Klasa: Warrior

 

Mars

Lvl: 180

Klasa: FS

Opublikowano

wbilem do wybrou loga sie jak cos krolestwo chunjo nick Tobi05590

 

@edit sory ze nie edytowałem tamtego posta bo zapomniałem ...

userbarcabal8.jpg

 

userbarcabal4.jpg

 

Cabal: Jupiter

Lvl: 48 :) - rośnie w zastraszającym tempie

Klasa: Warrior

 

Mars

Lvl: 180

Klasa: FS

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

ej a ja mam mala ciekawostke moj kolega nie wlazil od miesiaca i weszledl hyba dzis na csyt2 ten jakies n cliencie cos tam pobieralo sie hyba i potem wlazi do gry loguje sie i byl akurat event Co luknal?

jakas brona na 100lvl (z tych niemieckich) czy to jest jakis znak?

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...