Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam dylemat, mianowicie chodzi o rp i o dalszą grę


albert1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Gram na Nordic East 30 lvl.

 

Mam takie postacie:

 

postacie.png

 

 

1 Strona run:

 

2014-04-23-22-22-48-Klient-PVP.net.png

 

Lubię grać Strzelcami typu Ashe Quinn itd, Katarina, Darius,Jack, Teemo.

 

Mam 445 RP

1400 PZ\

 

I nie wiem co kupic na co uzbierać, RP mam zostawić na skórki? a za PZ kupić runy, czy postacie?

 

Za pomoc dam +

Opublikowano

RP możesz zostawić na jakąś skórke. A co do PZ możesz zbierać na np. jinx / corki'ego / draven'a skoro lubisz grać adc:).

Opublikowano

Co do PZ, zbierz postacie na każdą linie które nie odstają w obecnej mecie czyli które są mocne obecnie. Potem kup runy pod AD i AP (uniwersalne), a potem możesz sobie kupować postacie lub stronę run i składać runy już pod postacie. A co do RP, to zostaw je na skiny, avatary ETC. 

PMK3yt4.png

Opublikowano

rp zostaw na skina . IP proponuje uzbierac na tańsze postacie, za 1350-3150IP bo jak bedziesz kupowal po 6300 to kupisz 1 w ciagu tygodnia ;d w lolu na niskich lvlach chodzi o to,aby poznawac nowe postacie,wiec  1 na tydzien to pewnie dla ciebie malo :P z tanszych adc polecam  corki,sivir

 

PS: kupuj AP runy do konca kwietnia bo jest wyprzedaz :)

baner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...