Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pare pytań od początkującego


Leasyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Otóż zacząłem grać w duel of champions , zagrałem parę misji w kampani i zatrzymałem się na ostatnim pojedynku pierwszej kampani (nie licząc tuta) z inferno . Nie umiem grać w tą grę i nie wiem jak złożyć talie , może byście mi pomogli jak zacząć ? Gram twierdzą .

BUMP

Opublikowano

Nie wiem jak zacząć, gra zeszła na dno, najlepszym rozwiązaniem było by pograć trochę gier turniejowych i pozbierać trochę kasy na pakiety z zestawu podstawowego2, i potem próbować coś ułożyć bo teraz z tego co masz nic się nie da złożyć, lub kupienie tali świątyni.

Opublikowano

Jedyne co możesz zrobić to zagrać trochę pojedynków z innymi graczami, postarać się wyfarmic znaczną ilość golda i pieczęci a następnie trochę po kombinować z ustawienie kart w talii. Kupuj zestawy za 12.5k złota oraz 1000pieczęci.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Wejdź w dział Przydatne linki i znajdź Deki i spis kart, wybierz deck i tam wpisz bohatera którego szukasz bo naprawdę nie wiem co ty masz za karty i nie sadzę ze da się coś sensownego z tego złożyć.

@edit

Nie jestem pewny ale ustawiać na polu walki czy jakie karty wybierać do tali, bo jeśli te 1 to tego nie da się wytłumaczyć graj i zbieraj doświadczenie, jak pojmiesz mechanikę gry to będziesz wiedział jak.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ostatni post z 24 kwietnia a ty teraz mi proponujesz , już trosszkę ogarniam tą grę i już zrobiłem sobie całkiem całkiem decka ;D

BUMP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...