Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pozamieniane akcje przycisków w padzie


peeleny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Namieszalem troche z tymi padami, bo mialem ich trzy i na kazdym chcialem wskorac cos z prawym analogiem. W konsekwencji ani moj pad od ps3 (na kabel usb), ani moj strike fx (bluetooth) nie dzialaja. W zasadzie strike fx dziala, ale podczas meczu przycisk X i D, czyli podanie i wrzutka to przyciski ruchu, za to ruchy analogiem powoduja strzal, podanie etc. Dziwna sprawa, nie moge znalezc nigdzie rozwiazania mojego problemu, wiec prosze Was forumowiczow o pomoc :) pozdrawiam

Opublikowano

zainstaluj fifasetup 11 i ustaw pada

moglbys mi to zlinkowac? bylbym wdzieczny, bo sam nie moge znalezc a nie mam konta na chomikuj

Zauwazylem, ze ruch zostal przesuniety na strzalki, a L1 pauzuje gre...

Opublikowano

moglbys mi to zlinkowac? bylbym wdzieczny, bo sam nie moge znalezc a nie mam konta na chomikuj

Zauwazylem, ze ruch zostal przesuniety na strzalki, a L1 pauzuje gre...

http://www.sendspace.pl/file/6e25adf76be600bc8761615

Wejdz w gamepad, odpal fifaconfig.exe, ustaw sobie klawisze jak chcesz, zaznacz ok.

Skonfiguruje Ci się plik buttonDataSetup znajdziesz go w moje dokumenty FIFA11, wrzuć go do Fifa world.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...