Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z odpaleniem SOW ! Załączam screeny. Help !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Nie wiem czemu nie działa mi SOW. Korzystałem z tej strony:

 

http://botoflegends.com/forum/topic/16269-simple-orbwalker/

 

Najpierw utworzyłem w folderze common trzy dokumenty do których skopiowałem podaną tam zawartość(tak jak sobie życzą):

 

- SOW.lua

- VPrediction.lua

- SourceLib.lua

 

Dodałem również skrypt orbwalker.lua i zanaczyłem "ptaszkiem". W grze występuje natomiast błąd. Załączam scereny i prosze o pomoc.

 

ps. dodam ze posiadam VIP

post-427318-0-67078800-1398274543_thumb.jpg

post-427318-0-50742700-1398274714_thumb.jpg

Opublikowano

Ale co ja tu mam jeszcze zmienić ? Do każdego z tych plików dałem po kropce "lua" tak jak na zdjeciach.

 

 

Zapisz w notatniku odpowiednio pliki i daj tak:

 

SOW.lua

zaznaczasz w notatniku tutaj jako wszystkie plikie

 

i tak jak wszystkie inne

f1a327ea2f.png

Opublikowano

najlepiej skopiuj jakiś działający lua. odpalasz to co chcesz w nim zamieścić. zamieszczasz w kopi, zmieniasz nazwe. swego czasu tak robilem jak nie chciało mi sie bawić np totalcommanderem czy własnie winrarem

Opublikowano

Idąc za waszymi sugestiami zmieniłem txt na lua. Niestety nadal nic nie uruchamia. W grze ten sam komunikat sie pojawia który zamieściłem w pierwszym poscie.

 

 

post-427318-0-47646700-1398277428_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...