Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jaką postacią najlepiej zacząć sie uczyć?


MrFretko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proponuje Jaxa. Jak sie go ogarnie jest nie do zatrzymania. Tankowaty. Duzo dmg ze wzgl. Na hybrydowe skile. Jedna z najmobilniejszych postaci. Tania. 1350 ip.

Opublikowano

ashe/garen/master yi / annie nie jest trudna / teemo dobry na start / warwick / mr. mundo

powinno ci sie nimi fajnie grac a nie sa drodzy :) wszystkie te wymienione kosztuja 450/1350 pz

baner.png

Opublikowano

Każda postacią będziesz musiał się nauczyć grać. Może inaczej, na każdej lini będziesz musiał nauczyć się grać.

 

Polecam potrenować last hity, bo farma to jest ponad połowy kasy grze.

Opublikowano

Jeżeli uczysz się grać, to graj jak największą ilością postaci żeby poznać ich umiejętności i możliwości.

Oglądaj proplayerów (np. polskie Nervarien), zbuduj jak najszybciej porządny zestaw run.

Warto nauczyć się na pamięć wszystkich przedmiotów (po kilkuset meczach będziesz je znał tak czy inaczej).

Zapoznaj się z aktualną metą (Xin Zhao aktualnie overpower), klikaj magiczny guziczek wyciszenia gdy zaczynasz się z kimś flamić.

 

Jeżeli chodzi o postacie tanie i mocne.

TOP: Ryze, Jax, Mundo

JUNGLE: Jax(mocniejszy na TOPlane), Amumu, Master Yi

MID: Kayle

ADC: Sivir (chyba jedyny tani i mocny ADC)

SUPP: Annie, Kayle

 

Takie ogólne porady co do buildu, top musi być tęgi czyli masa hp i armor/mr.

Jungla musi zadawać obrażenia aktualnie flara Overpower.

Mid to najczęściej przedmioty AP.

Adc niemal zawsze pierwszy jest Bloodthrister(Krwiopijec po PL chyba), jako drugi buduję też niemal zawsze stattika.

Supp bezwzględnie zawsze Sightstone, jeden z 3 supportowych itemów (np. ancient coin).

Opublikowano

Jeżeli uczysz się grać, to graj jak największą ilością postaci żeby poznać ich umiejętności i możliwości.

Oglądaj proplayerów (np. polskie Nervarien), zbuduj jak najszybciej porządny zestaw run.

Warto nauczyć się na pamięć wszystkich przedmiotów (po kilkuset meczach będziesz je znał tak czy inaczej).

Zapoznaj się z aktualną metą (Xin Zhao aktualnie overpower), klikaj magiczny guziczek wyciszenia gdy zaczynasz się z kimś flamić.

 

Jeżeli chodzi o postacie tanie i mocne.

TOP: Ryze, Jax, Mundo

JUNGLE: Jax(mocniejszy na TOPlane), Amumu, Master Yi

MID: Kayle

ADC: Sivir (chyba jedyny tani i mocny ADC)

SUPP: Annie, Kayle

 

Takie ogólne porady co do buildu, top musi być tęgi czyli masa hp i armor/mr.

Jungla musi zadawać obrażenia aktualnie flara Overpower.

Mid to najczęściej przedmioty AP.

Adc niemal zawsze pierwszy jest Bloodthrister(Krwiopijec po PL chyba), jako drugi buduję też niemal zawsze stattika.

Supp bezwzględnie zawsze Sightstone, jeden z 3 supportowych itemów (np. ancient coin).

 

Jeżeli uczysz się grać, to graj jak największą ilością postaci żeby poznać ich umiejętności i możliwości.

Oglądaj proplayerów (np. polskie Nervarien), zbuduj jak najszybciej porządny zestaw run.

Warto nauczyć się na pamięć wszystkich przedmiotów (po kilkuset meczach będziesz je znał tak czy inaczej).

Zapoznaj się z aktualną metą (Xin Zhao aktualnie overpower), klikaj magiczny guziczek wyciszenia gdy zaczynasz się z kimś flamić.

 

Jeżeli chodzi o postacie tanie i mocne.

TOP: Ryze, Jax, Mundo

JUNGLE: Jax(mocniejszy na TOPlane), Amumu, Master Yi

MID: Kayle

ADC: Sivir (chyba jedyny tani i mocny ADC)

SUPP: Annie, Kayle

 

Takie ogólne porady co do buildu, top musi być tęgi czyli masa hp i armor/mr.

Jungla musi zadawać obrażenia aktualnie flara Overpower.

Mid to najczęściej przedmioty AP.

Adc niemal zawsze pierwszy jest Bloodthrister(Krwiopijec po PL chyba), jako drugi buduję też niemal zawsze stattika.

Supp bezwzględnie zawsze Sightstone, jeden z 3 supportowych itemów (np. ancient coin).

Wytłumacz co

to ADC AP SUPP

takie

Nowy jeste ale 10 lvl jest :D

Opublikowano

ADC- attack damage carry. Postać zadająca największy dmg w grze w późniejszych fazach gry (late game).

AP - Ability Power - moc umiejętności.

SUPP - Support - bohater wspomagający adc na bocie (Dolnej alei).

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Na początek polecałbym Garena - tani i bardzo prosty do ogarnięcia.

-tankowaty

-tarcza

-mobilny

-fajny passyw dzięki któremu nauczysz się deffować

-łatwa farma z W

-silence

-no i R'ka którą możesz dobijać enemy championów :D

Opublikowano

Jeżeli chcesz kogoś na prawdę wymainować to polecam Lee Sin:

- kozackie ganki

- shield

- lifesteal/spell vamp z W

- slow z E

- doskoki z Q

- doskoki do wardów z W

- wykop z R

PMK3yt4.png

Opublikowano

ADC- attack damage carry. Postać zadająca największy dmg w grze w późniejszych fazach gry (late game).

AP - Ability Power - moc umiejętności.

SUPP - Support - bohater wspomagający adc na bocie (Dolnej alei).

 

ADC- attack damage carry. Postać zadająca największy dmg w grze w późniejszych fazach gry (late game).

AP - Ability Power - moc umiejętności.

SUPP - Support - bohater wspomagający adc na bocie (Dolnej alei).

Troszke mnie to bawi Moderator Terarri a tutaj sie tak zna :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...