-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
KKayKiller
KKayKiller
Witam, mam pewien problem, a mianowicie nie wiem czemu nie działa mi karta dźwiękowa. Wszystko zaczęło się wczoraj, rano wszystko świetnie działało, potem wyłączyłem komputer i włączyłem go ponownie wieczorem i wtedy włączył mi się dezinstalator i instalator realtek hd R2.30, więc dałem next itd. Na końcu wyskoczyło zapytanie o restart kompa, więc kliknąłem żeby się zrestartował. Włączyłem kompa i znowu ten sam instalator. Historia powtórzyła się 3-4 razy, więc dałem temu spokój i odinstalowałem go ręcznie. Możliwe jest to że samo się włączyło dlatego że 2-3 dni temu zainstalowałem jakiś program do uaktualnienia sterowników (który w sumie nic nie dał, bo sterowniki nie chciały się zainstalować). Teraz nie mam żadnego sterownika dźwięku. Gdy chce zainstalować najnowszą wersje R2.73 wyskakuje takie okno http://pl.tinypic.com/r/9anukh/8 a podczas R2.30 to http://pl.tinypic.com/r/28tj0b9/8 To mi pokazuje zakładka urządzenia do nagrywania http://pl.tinypic.com/r/10qapds/8 taki mam komunikat na pasku http://pl.tinypic.com/r/fmidl2/8 i tak to widzi menedżer urządzeń http://pl.tinypic.com/r/2uqdoyg/8 To moja płyta główna http://pl.tinypic.com/r/2e153de/8 karta dźwiękowa jest zintegrowana, ściągałem też sterowniki ze strony producenta i dalej nic. Pomóżcie! Z góry dzięki
(Tak, wiem o artefaktach :/)
STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.