Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Panel do zarządzania serwer - Wynagradzam lajkami


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam darmowego panelu do zarządzania serwer coś w stylu "MultiCrafta" :P. Wynagradzam lajkami

 

Panel może być WWW jak i na komputerze

 

Ale musi się łączyć z serwerem który jest na dedyku z OVH

Opublikowano

mcmyadmin

 

Prosiłem o coś co da się połączyć z wirtualnym serwerem jakim jest "Dedyk z OVH"... 

 

Multicraft, Spacebukkit, MilkAdmin, HTTPConsole.

 

Prosiłem o coś co da się połączyć z wirtualnym serwerem jakim jest "Dedyk z OVH"... 

 
 
Jak jestem w błędzie to prosze mi powiedzieć....
 
Multicraft odpada dlatego że trzeba licencje, inaczej max 10 slotów ;_;...
HTTPConsole to jest tylko konsola... Lol ...
MilkAdmin nwm ;_;
Spacebukkit chyba nie można zainstalować na dedyku!
Opublikowano

Jak chcesz zarządzać całym serwerem to zainstaluj cpanel na dedyku, masz dużo możliwości, konsola ssh, webftp, zarządzanie domenami, mailami, ogólnie całym systemem.

Opublikowano

Minecraft remote admin lub MineCenter.

 

Oba działają na hostingu minecrafta (nie każdym, na enderchest.pl nie działa, na pukawka.pl działa, a na innych nie testowałem) jaki na komputerze.

 

Interfejs przez program komputerowy.

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Opublikowano

Żeby mieć na stronie najprawdopodobniej musisz kupić.
1). Co ma do tego ovh ?

2). Darmowe programy jak: Minecraft remote admin i MInecenter są dobrymi programami.

Opublikowano

@up2

@up

 

A jak to sie podlacza? czy jak? i to tylko konsola? czy cos jeszcze

 

//Lajki dam jutro ;3

Opublikowano

@up -_- ... mi chodzi o panel do zarzadzania serwem ktory nie jest na kompie..

Opublikowano

@Ref pomoże ktoś ;_:?

 

Nad  "Minecraft Web Terminal" myślę, ale nie wiem jak to skonfigurować ;_:

Opublikowano

Gdzie jest strona Minecraft Wem Terminala, bo nie mogę znaleźć?

Może mógłbym pomóc w konfiguracji.

 

 

A z multicraftem cię bawiłem kiedyś. Jest beznadziejny (a zwłaszcza konsola, gdyż nie jest w czasie rzeczywistym, tylko z kilkusekundowym opóźnieniem).

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Opublikowano

Dzięki.

 

Pokombinuję coś z tym.

Jeżeli mi się uda to napiszę o tym tutek.

 

 

EDIT: Długo mi to zajmie. Sam nie wiem za bardzo co z tym zrobić :)

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

Opublikowano

@up no widzisz.

 

@temat:

 

Moze cos jeszcze? dodam ze moxe ro byc bez logowabia bo mozna to sobie zablokowac. (na hostingu www jest takie cos)

Opublikowano

Cytuje swoją dawną odpowiedź:

 

Minecraft remote admin lub MineCenter.

 

Oba działają na hostingu minecrafta (nie każdym, na enderchest.pl nie działa, na pukawka.pl działa, a na innych nie testowałem) jaki na komputerze.

 

Interfejs przez program komputerowy.

 

Jeżeli nie chcesz tego to użyj milkadmin - bardzo prosty (niestety odczyt konsoli nie jest w czasie rzeczywistym).

 

Możesz spróbować też Remote Bukkit (ale to tylko konsola).

"Los nagradza przygotowanych"

 

(Liberator 2)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...