Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szkło hartowane- na ekran- opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sam interesowałem się tym przy szukaniu jakiejś ochrony na moją Z1 i powiem Ci, że ogólnie z tego co czytałem na przeróżnych forach, ludzie chwalą sobie to szkło - jeśli chodzi o odporność na rysy. Jednak nie zapominaj, że szkło jak to szkło ma tendencję do pękania i jeśli używasz/dobijasz telefon dosyć intensywnie to licz się z tym, że istnieje możliwość, iż pęknie. Jeśli chodzi o pozytywy no to z pewnością lepiej obsługuje się telefon, ponieważ masz wrażenie, że masz do czynienia z czymś solidniejszym, niż plastikową folią, która nie zawsze jest miła w dotyku. Proponuję poczytać Tobie jeszcze co nieco na innych forach opinii posiadaczy na konkretnym modelu telefonu, bo nieraz są przypadki, że na niektórych telefonach szkło może być niedokładnie docięte.

Opublikowano

Czytam ciągle o telefonie,bo próbuję odkrywać nowe możliwości w nim bo ma trochę tego.

S5 wodo odporna ;D 

czekam jeszcze na jakieś newsy na forach innych o "nie doskonałości modelu S5" i zobaczę.

Opublikowano

Jest grubsza od standardowej, więc mogą być problemy z dotykiem. Poza tym, 3 razy lepszym wyborem jest folia na ekran. Tak btw. mam od Stycznia Note'a 3 i nie mam ani rysy, pomimo że nie nosiłem żadnej folii etc. A z racji, że S5 jest droższy (nie znaczy, że lepszy), ekran powinien być równie dobrze zabezpieczony

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...