Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VideoPoradnik Jak efektowanie podłożyć/rozbroić bombę.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla nowych sie przyda jezeli zaczynaja grac w cs. Kazdy poradnik jest prawie dla nowych bo zaawansowany gracz wszystko powinien wiedziec.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

To jest stare, trick znany równie ze starszej części owej gry cs 1.6, ale przydatne w uj to jest ^_^ Nowym graczom jak najbardziej się to przyda.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Ja tam o tym nie wiedziałem, przyda się :D

                                                                                                           graphic.png

Opublikowano

To tak zwany ninija plant i ninija defuse. Jak dla mnie ninija plant nie ma najmniejszego sensu bo gdy wbijesz się sam na takiego BS'a a tam będzie załóżmy 2 przeciwników to nawet jak uda Ci się podłożyć to wyskakując z dymu masz małe szanse 1 vs. 2. Gdy zostaniesz zabity twój dymny pomoże tylko CT w rozbrojeniu bomby bo twój team nie będzie go po prostu widział o ile wgl. zdążą dobiec do BS'a. Ale udany ninija defuse to zawsze fajna sprawa :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To tak zwany ninija plant i ninija defuse. Jak dla mnie ninija plant nie ma najmniejszego sensu bo gdy wbijesz się sam na takiego BS'a a tam będzie załóżmy 2 przeciwników to nawet jak uda Ci się podłożyć to wyskakując z dymu masz małe szanse 1 vs. 2. Gdy zostaniesz zabity twój dymny pomoże tylko CT w rozbrojeniu bomby bo twój team nie będzie go po prostu widział o ile wgl. zdążą dobiec do BS'a. Ale udany ninija defuse to zawsze fajna sprawa :D

No jezeli cala druzyna sie na ciebie patrzy i tak zrobisz to respekt.

"Upadli powstaną"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...