Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z włączeniem i instalacją.


kiwer44444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie odnosnie call of duty 4.. w opcjach multipalyer punk buster ma byc na yes czy no ? i jak instaluje punk bustera to zainstalowac moge  w dowolnym miejscu czy w folderze z gra ? I ostatnie pytanie.. w folderze z gra mam dwie ikonki do odpalania: iw3mp i iw3sp to bez roznicy ktora wlaczam? dzieki za pomoc 

Opublikowano

w opcjach multipalyer punk buster ma byc na yes czy no

Bez niego nie masz dostępu do serwerów, na których działa ten antycheat.

Najnowszego PB nie zainstalujesz bo nie wspiera już CoDa 4.

To jest chyba jedyny sposób.

http://www.mpcforum.pl/topic/1191314-poradnikdlcod4mw-aktualizacja-pb-2014/#entry10191983

 

iw3mp.exe włącza tryb Multipalyer.

iw3sp.exe włącza tryb Single Player

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Bo nie masz oryginału pewnie.

Spróbuj tak.

Tu masz ten katalog PB.

Rozpakuj i wklej katalog do głównego katalogu z grą.

http://www.speedyshare.com/Bp7Ax/PB.zip 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/2ce5cb26e899b4757bcc2fe899174d6ed4958ef5793b9b199ab5450e03d8d418/analysis/1398174090/ 

Uruchom pbsvc.exe i zainstaluj.

Uruchom pbsetup.exe i zainstaluj.

 

Potem wklej do katalogu PB pliki z tego tematu.

http://www.mpcforum.pl/topic/1191314-poradnikdlcod4mw-aktualizacja-pb-2014/#entry10191983

 

Powinno zadziałać. 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

przenislem wszystko do tego folderu z gra, zainstalowalem te pbsetup i pbsvc, juz call of duty 4 jest na liscie punk bustera ale folder PB utworzy mi sie na pulpicie a nie w katalogu z gra no to przenioslem go i wrzucilem tam te wszystkie pliki .dll i htm i folder dll. Moze tak byc? wiem ze pytam tak ogolnie szczególowo ale chcem żeby wszystko dobrze działało 

Opublikowano

przenislem wszystko do tego folderu z gra, zainstalowalem te pbsetup i pbsvc, juz call of duty 4 jest na liscie punk bustera ale folder PB utworzy mi sie na pulpicie a nie w katalogu z gra no to przenioslem go i wrzucilem tam te wszystkie pliki .dll i htm i folder dll. Moze tak byc? wiem ze pytam tak ogolnie szczególowo ale chcem żeby wszystko dobrze działało 

Jeśli będziesz się łączył z serwerami to najwidoczniej może. :-) 

Jakby nie działało to pisz. 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

wrzuce tu zdj jak wyglada moj folder z gra i co sie dzieje jak wlacza multiplayer:

http://www.iv.pl/images/51190282164482527942.png folder z gra

 http://www.iv.pl/images/59479852503691705038.png folder z gra 2

 http://www.iv.pl/images/78790254371736503136.png jak wlaczam gre 

dodam tez ze w opcjach multi player mam punk buster na "no" a cd key nie wpisalem bo sprawdzilem juz z 5 i zadne mi nie dziala ;/


a to jest gdy probuje dodac gre do PB http://iv.pl/images/81934583810916532481.png

Opublikowano

wrzuce tu zdj jak wyglada moj folder z gra i co sie dzieje jak wlacza multiplayer:

http://www.iv.pl/images/51190282164482527942.png folder z gra

 http://www.iv.pl/images/59479852503691705038.png folder z gra 2

 http://www.iv.pl/images/78790254371736503136.png jak wlaczam gre 

dodam tez ze w opcjach multi player mam punk buster na "no" a cd key nie wpisalem bo sprawdzilem juz z 5 i zadne mi nie dziala ;/

Ten błąd to wynik złego odczytu Twojego zapisu. Nie próbowałeś czasami sobie sposobu na 55 lvl i all odblokowanie wszystkiego? 

 

Jak chcesz grać na serwerach z pb bez Cd-KEY'a? :D

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

ale chodzi o to ze zaden mi nie chce działac cd key ;/

To trzeba kupić.

Nie zagrasz na serwerach z PB bez KEYa. Masz wersję piracką i zrobioną pod Multiplayer non premium, dlatego nie miałeś tego katalogu. :P 

Jakbyś od razu napisał, że nie masz oryginalnego KEYa to bym Cię wgl nie męczył z tą instalacją PB.

Only serwery bez PB bez klucza. :-) 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...