Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić takie info na czacie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry !! Mam pytanie jak zrobić w  pluginie automessager informacje wyświetlające się na czacie :

 

Np :

 

----------------------------------------------------

   !Miłej gry życzy administracja serwera!

----------------------------------------------------

 

Pomocy !!

Daj lubię to jeśli pomogłem... nic cię to nie kosztuje a mnie Motywuje !! ;)

Opublikowano

W congfigu AutoMessage masz:

 

 

settings:
enabled: true
min-players: 5
log-to-console: true
message-lists:
default:
enabled: true
random: true
interval: 60
prefix: '[&aTIP!&r] '
suffix: '[&aEnd Broadcast&r]'
messages:
- '&1First&f message in the loaded messages!'  - Tutaj wpisz swoja wiadomość 
- '&2Second&f message in the loaded messages!' - Tutaj wpisz swoja wiadomość 
- '&b----------------------
Twoja wiadomosć
----------------------------
Opublikowano

Ten config nie działa a skrypty sprawdzałem i też się nie da :(

Daj lubię to jeśli pomogłem... nic cię to nie kosztuje a mnie Motywuje !! ;)

Opublikowano

ja tam ci polecam takie coś : 

# AutoMessage Configuration

# -----------------------------------------------------
# General Config
# This config can be reloaded in game with the '/reloadmsg' command (OPs Only)
#
# time - Set the time between messages in Seconds
# prefix - The text in the tag before an Auto Message (Now Supports Colour Codes) Remove the tag for No Message Prefix
# random - Choose if the message list should be shown in order or shuffled (true or false)
time=45
prefix=$2[$ftutaj twoj TAG przed wiadomoscia$2]
random=false
msg=$3wiadomosc 1
msg=$3 wiadomosc 2
msg=$6Witajcie po krotkiej przerwie!
msg=$4Admin ma zawsze racje!
msg=$9Aktualny border mapy: 5000 kratek
msg=$1Zmien te wiadomosci jak chcesz ;-)
msg=$9$lGangczaszki dla mpcforum ;d
 
skopiuj to i otworz plik pod nazwa : automessage.properties i wklej ten plik do folderu plugins
dziekuje do widzenia

mc.x-hardcore.eu!
OTWARCIE SOBOTA o 17:00! (29.08.15)r)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...