Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [Skript] PetManager - Zwierzęta na serwer i nie tylko!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bdf2141e59006bd0d395887979d10393a2d871b2


Projekt PetManager był mym wymaganiem do dostania się do SDT.


Dziś udostępniam go wam!


Skrypt udostępnia nam 3 funkcjonalności:


Oswojenie zombie (nie dokończone),


Łapanie mobów,


Ochrona psów i kotów.


 


7c1f6e0515a017ac96bf1cd918cd7827444c3daf


Pierwszą rzeczą jest zrobienie poke-balla.


Robimy go w taki sposób:


58176.png


Gdy już mamy pokeballa musimy kliknąć PPM na zwierzaka i gotowe!


Obecnie możemy złapać tylko świnię, krowę, kurczaka, konia i owcę.


Jako bonus dodam to że zwierzęta zachowują nazwę po ponownym


postawieniu.


 


a6d6f0f9e8ccae79f644ed8abc6444c5c1885565


Jest to bardzo proste. Musimy jedynie kliknąć z nametagiem na kota lub psa a on zmieni nazwę na nasz


nick! Od teraz nikt prócz ciebie nie może go bić.


 


a8984098a8dce4fa0e17c6c929ae14f75b6c6a61


Tu mamy bardziej rozbudowany system.


Aby oswoić zombie musimy 20 razy kliknąć zgniłym mięsem na zombie.


Od teraz jest on odporny na ogień i nie może cie bić.


Niestety nadal zombie "widzi" nas i idzie do nas.


Zostanie to wyeliminowane w przyszłych aktualizacjach.


Możemy też uleczyć naszego podopiecznego.


Wystarczy kliknąć PPM na zombie ze stekiem w ręku i już jest uleczony!


 


12d1d663dc7e36ef5ae23a1c2a6ffad24b91b05c


Aby skrypt dzialal poprawnie potrzebujemy wtyczek:


Skript+ 2.0


SkAddonLib 1.0


 


0fd0f64dcef1ce692f51909911f5483c614b801c



http://pastebin.com/raw.php?i=JfGaarnJ

Parrot to ja :P


Opublikowano

Ładnie ładnie a można go przerabiać pod siebie czy nie za bardzo co do skriptu podoba mi sie szczególnie ze crafting nie jest taki trudny oczywiście wiem ze mozna go zmienić

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Ładnie ładnie a można go przerabiać pod siebie czy nie za bardzo co do skriptu podoba mi sie szczególnie ze crafting nie jest taki trudny oczywiście wiem ze mozna go zmienić

Zależy co można zmieniać. Możesz jakieś rzeczy typu wiadomości kolory, dodawanie zwierząt a nie możesz bezpośrednio kopiować np. całych selekcji.

Opublikowano

Mogę widzieć za jaką część skryptu odpowiada dodatek skaddonlib


Opublikowano

 

Mogę widzieć za jaką część skryptu odpowiada dodatek skaddonlib

 

Właściwie za żadną xD

SkAddonLib jest wymagany do skript 2.0

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli juz wiemy kto jest nabijaczem postów ..

@AntyWarn

Skrypt bardzo pomyslowy i przydatny na serwery typu sv lub rp :)

Coś tu będzie KIEDYŚ xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...