Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Fajna rozgrywka ? Zagrałbyś ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O to opis:

 

Na serwerze są cztery drużyny po tygodniu zbierania i ogarnięcia sobie rzeczy nagle pojawia się wojna 2 drużyny vs 2 drużyny. Jak jest weekend to dajemy podwyższony drop złota itp. A w czwartek masowy unban dla wszystkich. Będą też inne eventy np: /losuj i dostaje jakąś nagrode lub jest jakiś ważny dzień np. dzień kobiet to dajemy że w crafting muszą włożyć kwiatki i za to dostaja jedna sztabkę złota. Inne rozgrywki też będą dodane podczas pracowaniem serwera. Bany będą trwać około dzień ,żeby nie stracić danych graczy.

 

Podaj też pomysły na taki typ może klasy itp. ?

 

Wesołych Świąt!

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Opublikowano

Propozycje ? Albo czy byście zagrali?

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Opublikowano

Nie zagrałbym, taka rozgrywka nie miała by sensu w kółko było by to samo, a do ogarnięcia takie coś to już w ogóle szkoda gadać :)

 

Wolałbym już zrobić zwykły pvp na drużyny.

Opublikowano

Zwykla kwadratowa masakra na 4 druzyny...

 

Nudne... no i jakos to trzeba ogarnac, a z tym nie maly problem...

Gosciu radze Ci, zajmij sie czyms innym. Serwerem, dziewczyna, mama, czy psem.

 

To nie wypali.

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

@Opina

Moim zdaniem, spoko pomysł ,ale wykonanie to zobaczymy. Ja napewno zagram ;)

 

@Propozycje

Dodaj powiadomienia dla nowych graczy. Kiedy będą wylosowani Tak z 2h wcześniej  ;)

N0thing! :: = ;; :.>

Opublikowano

Dzięki za propozycje i czy byście zagrali. Połowę ludzi jest na nie ;>.

Temat do zamknięcia.

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...