Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

karta graficzna do 1 000zł i mikrofon do 200zł


hiroszi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Zacznę może od ważniejszej rzeczy a mianowicie jaką wybrać kartę graficzną :)

Dam wam specyfikacje komputera żebyście wybrali kartę pod te podzespoły co mam aktualnie :)

 

To tak zasilacz mam ten: 

http://proline.pl/?p=SPC+DEUS+M1+550W

Płyta Główna: 

http://proline.pl/?p=MSI+Z87-GD65+GAMING

Procesor:

http://proline.pl/?p=CORE+I7-4770K

Chłodzenie procesora:

http://proline.pl/?p=CHLZALCPU0026

Dysk twardy mam hdd i ssd ale to chyba całkowicie niepotrzebna informacja jaki posiadam model :P

 

Ram:

http://proline.pl/?p=KHX16C9B1BK2%2F8

Obudowa:

http://proline.pl/?p=FTD+CORE+3000+U3

I teraz jaką polecacie kartę graficzną do gier i renderingu do 1 000zł

 

Myślałem nad:

 

889zł

http://proline.pl/?p=GV-N760OC-2GD

1225zł ( 100-200zł mogę dodać jak karta jest naprawdę tego warta i nie mówie tu o 5 fps więcej tylko conajmniej 15 w najnowszych grach )

http://proline.pl/?p=N770+TF+2GD5%2FOC

Na tym konczą się moje pomysły i teraz let's me help guys :D

 

 

 

Mikrofon do streamów, skype, teamspeak, żeby ogolnie byłą dobra jakość głosu :)

Opublikowano

Co do karty, to dorzuć do tego GTX 770, warto.

A tak poza tematem, to bardziej opłacalne od wodnego byłoby w tej cenie chłodzenie standardowe.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Co do karty, to dorzuć do tego GTX 770, warto.

A tak poza tematem, to bardziej opłacalne od wodnego byłoby w tej cenie chłodzenie standardowe.

 

Co masz na mysli oplacalne? Zwykle powietrzne raczej nie jest wydajniejsze a jesli chodzi o kase to coz pieniadze sa po ty zeby je wydawac

 

I czemu sadzisz ze tamto drozsze jest lepsze?? Daj mi wykresy czy cos

Opublikowano

Sam mam w budzie WC, z tym, ze to porzadne, skladane, nie semi slabe

 

Nie warto, powietrzne przebija to 20-30% na temp. po oc

 

Bierz GTX770 skoro do renderingu... poza tym do 1200zl AMD nie ma nic sensownego nawet do gier, co dopiero do renderingu/renderingu+gry

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...