Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BoL'Problem z działaniem/konfiguracją skryptów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wtiam!

 

A wiec problem wygląda następująco. Niektóre skrypty działają a innych nawet gra nie szuka(nie widać ich w menu BoL'a[shift])

 

Mówię tutaj o ,,Custom Scriptach'' oraz o ,,BoL Mods''. Najbardziej ubolewam nad brakiem wyszukiwania 

  • Sida's Auto Carry

Mój staż z  BoL'em to jeden dzień, więc sadze ze mogłam coś źle skonfigurować 

Opublikowano

Próbowałam,wgrywałam od nowa wszystkie skrypty oraz samego BoL'a orginalny mi nie działa więc musiałam pobrać ,,BoL Studio by wiezaawieza''. I po prostu z tego co widzę, żaden custom script mi nie chce odpalić w grze a parę z BoL Mods również odmawiają posłuszeństwa :C

 

Nie wiem może mógł by mi ktoś wstawić swój plik z BoL'em, spróbowała bym pobrać gotową wersje wraz ze skryptami może wtedy by odpaliło. 

Opublikowano

Nie wiem czy dobrze wstawiam twój plik :D

Dołączam S'S do załącznika

 

Spróbuj może wstawić gdzieś całe BoL studio.winrar 

post-65512-0-13572800-1397994384_thumb.jpg

Opublikowano

Dobra zaraz sprawdzę czy działają skrypty z BoL Mods.

 

Mógł byś mi polecić jakieś fajny przydatne skrypty(które znacznie ułatwiają gre) dla darmowych użytkowników ?

 

P.S. Była bym wdzięczna za linki :D

Opublikowano

sac:

http://botoflegends.com/forum/topic/1456-script-sidas-auto-carry-revamped/

fge:

http://botoflegends.com/forum/topic/10469-freaking-good-evade-skillshot-evader-and-drawer-for-everyone/

są to 2 skrypty. jeden last hituje etc. 2 unika skill shotów.

 

Jednak nei oszukujmy się, że nei są to jakieś potęzne skrypty. tylko płatne i dla vip;ów są epickie.

bb68.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Czemu usunełeś downoland z tamtego linka ? I czy prawym shiftem mozno to włączyć bo lewy mi nie działa xD pozatym daj jeszcze raz linka ;)

Opublikowano

Czemu usunełeś downoland z tamtego linka ? I czy prawym shiftem mozno to włączyć bo lewy mi nie działa xD pozatym daj jeszcze raz linka ;)

 

Został usunięty bo pewnie długo był w serwisie. Co do menu włącza się go lewym shiftem jednak bol nie działa dla darmowych użytkowników do jutra/wtorku.

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...