Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Porada]Jak Zrobić Priv Serwer Metin2


fifi.kuska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc opisze tu krok po kroku jak zrobić własny priv serwer pod hamachi...

 

1.Ściągamy pliki serwerowe instant:

http://www.megaupload.com/?d=TI27KPZ0

2. Ściągamy program Virtual PC:

http://www.dobreprogramy.pl/Virtual-PC,Program,Windows,12248.html

3. Wypakowujemy pliki:

Hasło: mcncc.com

4. Zmieniamy nazwy plików z ikonką komputera i dysku na mt2.

5. Otwieramy Komputerek za pomocą notatniku i w 42 linijce podajemy lokalizacje dysku np. E:\\polmt2\mt2.vhd, a w 43 linijce zapisujemy zamiast chińskich znaczkow.vhd, mt2.vhd

6. Otwieramy virtual pc.

7. Klikamy new.

8. Dalej: create a virtal machine; podajemy nazwę; adjust the ram [podajemy ilość ramu jaką chcemy przeznaczyc na serwer [polecam 1,2gb]; podajemy lokalizacje pliku.

9. Odpala nam się freebsd .

10. Czekamy aż poprosi o login i hasło.

11. Login: root, hasło: mcncc.com

12. Na dole freebsd mamy taki symbol łącza, klikamy PPM i w zakładce networking ustawiamy hamachi network interface.

13. Odpalamy hamachi i tworzymy nowy serwer.

14. Wpisujemy: sysinstall>configure>networking>interfaces>de0>no>no

15. W ipv4 wpisujemy swoje ip z hamachi np. 5.54.21.7; w ipv4 adress wpisujemy ip z hamachi ale z koncówką 100 czyli np. 5.54.21.100; w netmask wpisujemy 250.0.0.0

16. Klikamy ok.

17. Teraz Yes.

18. Potem: Cancel>cancel>exit

19. Wpisujemy /etc/rc.d/netif restart

20. Wpisujemy ifconfig

21. Pobieramy program PortMap:

http://www.speedyshare.com/692265990.html

22. W portmap klikamy na każdym porcie taki zwój z ręką u góry i wpisujemy swoje ip z hamachi ale z koncówką 100 [np. 5.54.21.100]

23. Potem zaznaczamy każdy port i klikamy taki trójkąt u górze żeby koło kazdego była zielona kulka.

24. W freebsd wpisujemy ./start

25. Gdy wyskoczą nam obojętnie jakie błedy networking, operation timed out klikamy pr.creen.

26. Ściągamy program mc:

www.2009ms.com/dlq.rar

27. W pliku mc.txt wpisujemy swoje ip hamachi.

28. Zapisujemy

29. Pdpalamy mc [taka głowa sury] i klikamy taki znaczek na dole okienka.

30. Logujemy się [nieraz trzeba czekać 5 - 10 min] \

Prawdopodobnie link do plików serwerowych juz wygasł więc trzeba poszukać na mpcforum.pl

Pomogłem daj +

Shock700_14675_9.png

mca.png

 

Masz jakiś problem z minecraft? Pisz na PW!

 

Mój nick w grze: MrKuska131

 

Pomogłem? Daj +

:)

Opublikowano

No tak, tylko że opcja szukaj nie boli...

 

http://www.mpcforum.pl/topic/64947-jak-zalozys-swoj-wlasny-priv/

http://www.mpcforum.pl/topic/65459-tut-jak-zrobic-serwer-hamachi-by-triblex1993/

 

jest tego pełno...

Opublikowano

Początek i koniec...

Multum tego jest wystarczy wejść w spis.

->Kosz

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...